رستوران روباز در غرب تهران

رستوران روباز در غرب تهران به علت آب و هوای خوب بیشتر می باشد. در رستوران روباز غرب شما می توانید علاوه بر استفاده از فضایی سرسبز و زیبا غذاهای لذیذ نیز میل نماید.
سه شنبه 3 مهر / 0 / 6219

رستوران روباز در غرب تهران

رستوران روباز در غرب تهران

در مناطق مختلف تهران رستوران های زیادی وجود دارند. رستوران روباز یکی از انواع رستوران ها می باشد که معمولا به صورت سنتی می باشد و در همه جای تهران می توان آن ها را یافت. در این مقاله قصد داریم تا تعدادی رستوران روباز در غرب تهران را برای شما معرفی کنیم.

رستوران روباز ترمه در غرب تهران

رستوران ترمه یک رستوران روباز در غرب تهران می باشد و یکی از بهترین رستوران های منطقه پونک می باشد. در این رستوران شما می توانید از منوی باز رستوران با تخفیف های ویژه استفاده نمایید و از فضای باز رستوران کمال لذت را ببرید.

رستوران روباز در غرب تهران

رستوران روباز ترمه هر شب موسیقی زنده دارد و با غذاهای بسیار لذیذ خود از میهمانان پذیرایی می نماید. این رستوران در میدان پونک، بلوار فلاح زاده، خیابان اورک شمالی در ابتدای باغستان قرار گرفته است و از ساعت 11 تا 23 به میهمانان خود سرویس دهی می کند.

رستوران روباز سپیدار در غرب تهران

رستوران سپیدار نیز یکی از رستوران های خوب و روباز در غرب تهران می باشد. این رستوران روباز در غرب تهران دارای فضایی مدرن و سنتی می باشد و تمامی غذاها و روز را برای میهمانان خود سرو می کند.

رستوران روباز در غرب تهران

در این رستوران شما می توانید صبحانه های بسیار خوشمزه و لذیذی را نیز میل نمایید و در فضای باز این رستوران بهترین لحظات را برای خود ثبت کنید. این رستوران زیبا در شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بالاتر از میدان کتاب، بلوار گراوندی، خیابان سپیدار، پلاک 1 قرار گرفته است و همه روزه پذیرای میهمانان خود می باشد.

رستوران روباز درویش در غرب تهران

رستوران درویش نیز یکی دیگر از رستوران های روباز در غرب تهران می باشد و محیط آرام آن به همراه فضای باز و استخر پر از پرندگان آن زبان زد می باشد. در این رستوران سرویس دهی توسط کارکنان آن به بهترین نحو ممکن انجام می پذیرد.

رستوران روباز در غرب تهران

البته این رستوران تلفیقی از فضای باز و بسته می باشد و مشتریان با توجه به انتخاب خود می توانند در فضای باز غذای خود را میل نمایند. رستوران روباز درویش در بلوار فرحزادی قرار گرفته است.

رستوران روباز اس پی یو در غرب تهران

رستوران اس پی یو در میدان درکه قرار دارد و دارای فضایی بسیار رویایی است. در این رستوران شما انتخاب های متفاوتی برای نشستن دارید و می توانید هر جایی که راحت تر هستید به میل کردن غذای خود بپردازید.

فضای باز این رستوران بسیار زیبا و تاثیرگذار است. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی و بین المللی سرو می شود و شما می توانید میهمانی های خود را در این رستوران با خیال راحت انجام دهید.

رستوران روباز ارکیده در غرب تهران

یکی دیگر از بهترین رستوران های روباز در غرب تهران رستوران ارکیده می باشد. این رستوران فوق العاده زیبا که علاوه بر داشتن فضای باز در کنار رودخانه نیز قرار گرفته است در جاده چالوس قرار دارد. این رستوران در تهران شعبات دیگری نیز دارد ولی رستوران ارکیده در جاده چالوس رستوران اصلی و روباز آن می باشد.

رستوران روباز در غرب تهران

در این رستوران آلاچیق هایی در طبیعت زیبای باغ و در کنار رودخانه پر آب قرار گرفته اند و میزبان میهمانان می باشند. در این رستوران نیز انواع غذاهای ایرانی سرو می شود و محیط مناسبی برای قرارهای خانوادگی و یا میهمانی های شما می باشد.

در روزهای آخر هفته رستوران روباز ارکیده بسیار شلوغ می باشد و افراد مختلفی از سرتاسر تهران برای استفاده از محیط زیبا و غذاهای فوق العاده این رستوران به آن جا می روند.

رستوران روباز هستی در غرب تهران

یکی از سرسبز ترین رستوران های روباز تهران که در غرب نیز قرار دارد رستوران هستی می باشد. این رستوران دارای فضایی باز با انواع درختان سرسبز و زیبا می باشد. در رستوران هستی شما می توانید در آلاچیق های زیبای آن نشسته و هم از فضای رویایی و هم از غذاهای لذیذ آن لذت ببرید.

این رستوران روباز برای میهمانی های شما جای بسیار دنج و زیبایی می باشد و شما می توانید از تخفیف های ویژه آن نیز برخوردار شوید. رستوران هستی دارای فضای بزرگی است و در آن واحد توانایی پذیرایی از 400 نفر را دارا می باشد. آدرس این رستوران خیابان ستاری شمال، میدان دانشگاه، خیابان بولیوار می باشد و در تمامی روزهای هفته نیز برای سرویس دهی به میهمانان اما ده می باشد.