کلاس یوگا در تهران

کلاس یوگا در تهران در مناطق مختلف و در باشگاه ها به صورت آموزش مبتدی تا حرفه ای برگزار می شود. در کلاس یوگا ورزش جسم و روح با هم آموزش داده می شود.
شنبه 7 مهر / 4 / 6718

کلاس یوگا در تهران

کلاس یوگا در تهران

یوگا یکی از ورزش های بسیار قدیمی در دنیا می باشد. در کلاس یوگا به ورزشکاران آموزش داده می شود تا علاوه بر ورزش جسمانی روح خود را نیز تمرین دهند. در کلاس یوگا شما آموزش می بینید که هم زمان با تمرین های بدنی و قوی کردن جسم خود هماهنگ با آن ذهن و روح خود را نیز قوی و قدرتمند نمایید.

در این مقاله قصد داریم تا در مورد کلاس یوگا و هزینه های آن و مکان های برگزاری آن در تهران اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

کلاس یوگا در تهران

در تهران کلاس های یوگا در آموزشگاه های مختلف در سرتاسر شهر به صورت عمومی و خصوصی توسط مربیان حرفه ای آموزش داده می شود. اکثر باشگاه ها و حتی سالن های ورزشی نیز به آموزش در این زمینه به علاقمندان می پردازند.

کلاس یوگا

کلاس یوگا در غرب تهران

در غرب تهران نیز باشگاه های مختلفی به آموزش رشته های مختلف یوگا می پردازند. در ذیل تعدادی از باشگاه های معروف یوگا در غرب را برای شما نام می بریم.

باشگاه آینگر یوگای تهران یکی از باشگاه های است که در محدوده شهرک غرب اقدام به برگزاری کلاس های یوگا می نماید و شماره تلفن آن هم 88086253 021 می باشد.

مرکز تخصص یوگا موج زمان نیز یکی دیگر از برگزار کنندگان کلاس های یوگا در غرب تهران می باشد و آدرس آن سردار جنگل، بالاتر از میرزا بابایی، نرسیده به نیایش، ابتدای بهار شرقی، پلاک ۹۶ می باشد. برای تماس با این باشگاه نیز شماره تلفن 02144417164 در دسترس می باشد.

کلاس یوگا

یکی دیگر از باشگاه های فعال در زمینه کلاس یوگا، یوگا وحدت می باشد که از استادان حرفه ای در این زمینه بهره می برد. آدرس این باشگاه بلوار فرحزادی بیست متری سپهر خ مرصاد کوچه دوم پ 23 می باشد و شماره تماس آن نیز 88080853 021 می باشد.

کلاس یوگا در تهرانسر

در جستجوهای انجام شده برای کلاس های یوگا در منطقه تهرانسر باشگاهی برای این منظور یافت نشده است و نزدیکترین باشگاه ها برای کلاس یوگا در این منطقه همان کلاس های تشکیل شده در منطقه غرب است که تعدادی از آن ها را در قسمت قبل برای شما عنوان کردیم.

کلاس یوگا در شرق تهران

شرق تهران نیز یکی از مناطقی است که کلاس یوگا در آن طرفداران ویژه برای خود دارد. در ذیل تعدادی از این باشگاه ها را برای شما معرفی می کنیم.

مجموعه ورزش و تخصص یوگای تهران پارس یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین مراکزی در شرق تهران است که اقدام به برگزاری کلاس های گوناگون یوگا از مقدماتی تا پیشرفته می نماید. در این مجموعه ورزشی حتی کلاس های یوگا برای دوره بارداری و ویژه کودکان نیز توسط اساتید مجرب برگزار می شود.

اگر علاقمند به گذراندن دوره های مربیگری یوگا نیز هستید می توانید به آدرس این مجموعه در تهرانپارس، فرجام شرقی (چهارراه اشراق)، خیابان رشید شمالی، خیابان ۱۶۲ غربی، کوچه شهید حاجی عبدالمجید، پلاک ۱۲۳ مراجعه و یا با تلفن ۰۲۱-۷۷۸۸۴۰۸۱ تماس و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

کلاس یوگا

باشگاه بهزاد نیز که در خیابان فرجام غربی- نبش آیت - ساختمان شقایق قرار گرفته است یکی از باشگاه های است که کلاس های یوگا را در تمامی رده ها ارایه می نماید. تلفن این مجموعه نیز 77276342 021 می باشد.

کلاس یوگا در نارمک

در منطقه نارمک نیز کلاس های یوگا توسط باشگاه های مختلفی برگزار می شود.

مجموعه ورزشی ساینا یوگا یکی از باشگاه های است که ورزش یوگا را به صورت حرفه ای آموزش می دهد و آدرس آن بزرگراه رسالت ضلع شمال شرقی چهار راه سر سبز روبه روی مجتمع فنی تهران ساختمان 707 عتیق طبقه زیر همکف می باشد. شماره تماس این مجموعه نیز 77451395 021 می باشد.

کلاس یوگا

هزینه کلاس یوگا

هزینه کلاس یوگا در تهران با توجه به منطقه ای که در آن این کلاس ها برگزار می شود و یا اینکه این کلاس ها خصوصی و یا عمومی برگزار مسی شود متغیر می باشد. ولی اگر به طور متوسط بخواهیم تا این هزینه ها را بیان کنیم می توان گفت که برای هر جلسه کلاس یوگا در تهران حدوداً مبلغی بین 30 تا 50 هزار تومان دریافت می گردد. البته اگر کلاس ها ماهیانه باشد و تعداد جلسات آن بیشتر باشد قطعا هزینه هر جلسه کلاس پایین تر محاسبه خواهد شد.