بهترین محل برای خرید گل در تهران

برای خرید گل در تهران شما می توانید به بازار های گل مراجعه نمایید. خرید گل در تهران به علت وجود بازار ها و مناطق مختلف برای این کار اسان است.
پنجشنبه 19 مهر / 0 / 2371

بهترین محل برای خرید گل در تهران

بهترین محل برای خرید گل در تهران

گل یکی از هدیه هایی است که به علت زیبایی و بوی خوب آن طرفداران زیادی دارد و از آن زیاد استفاده می شود. برای خرید گل در تهران مکان های زیادی وجود دارند که افراد می توانند با مراجعه به آن ها به صورت کلی و یا جزیی گل خریداری نمایند.

در این مقاله قصد داریم تا در مورد بهترین محل برای خرید گل در تهران اطلاعات خوبی را در اختیار شما قرار دهیم و مکان های دیگری را نیز برای خرید گل به شما معرفی نماییم.

بازار گل محلاتی و خرید گل در تهران

بازار گل محلاتی بهترین و کامل ترین جا برای خرید گل در تهران می باشد. در این مکان شما می توانید غرفه های زیادی را بیابید که به صورت کلی و یا جزیی به فروش گل می پردازند. علاوه بر گل در این محل انواع محصولات وابسته به گل و لوازم مورد نیاز برای نگه داشتن آن ها نیز به فروش می رسد.

در بازار گل محلاتی شما می توانید انواع گل های آپارتمانی، باغی، زینتی، گل های لوکس و.. را ببینید و برای خود خریداری نمایید.

در این بازار انواع گل و گیاه به صورت تازه و با بهترین کیفیت و مهم تر از همه با مناسب ترین قیمت عرضه می شود و روزانه حجم بسیار زیادی گل در این بازار به فروش می رسد. در روز های مختلف هفته نیز قیمت ها متفاوت می باشد و شما با چرخ زدن در این بازار می توانید گل های زیبایی را ببینید.

در این بازار انواع گل های زینتی و باغچه ای طرفدارن بیشتری دارد و گل های آپارتمانی زیاد طرفدار ندارد. در این بازار انواع کاکتوس ها نیز به فروش می رسد.

خرید گل در تهران

مسیر های رفتن به بازار گل محلاتی

برای رفتن به بازار گل محلاتی شما هم می توانید با مترو به آنجا بروید و هم با اتوبوس و ماشین شخصی خود.

برای رفتن به این بازار گل شما می توانید در ایستگاه نبرد پیاده شوید و با گرفتن تاکسی در مسیری کوتاه برای خرید گل در تهران به این بازار زیبا بروید.

 برای رفتن با ماشین شخصی و یا تاکسی برای خرید گل در تهران به بازار محلاتی می توانید از طریق اتوبان محلاتی به این بازار گل دسترسی یابید.

ساعات کار بازار گل محلاتی از چهار و نیم صبح شروع می شود و تا یازده و نیم ادامه دارد البته در روز های شلوغ و یا آخر هفته معمولا غرفه ها تا ساعت چهار و پنج بعد ظهر نیز باز می باشند.

خرید گل در تهران و بازار گل فکوری

برای کسانی که به دنبال خرید گل در تهران و در غرب تهران می باشند نیز بازار گل شهید فکوری مکان مناسبی می باشد. این بازار گل در ابتدای جاده مخصوص و بعد از میدان آزادی قرار گرفته است. در این بازار نیز انواع گل ها به صورت عمده و خرد به فروش می رسد.

کسانی که به دنبال درختچه ها و نهال درخت می باشند به راحتی می توانند در بازار گل فکوری انواع مختلف آن ها را بیابند و خرید نمایند. در بازار گل شهید فکوری شما می توانید علاوه بر خرید گل وسایل جانبی آن مانند انواع گلدان ها، خاک مخصوص، لوازم باغبانی و گل کاری و ... را بیابید.

خرید گل در تهران

 خرید گل در تهران و بازار گل امام رضا

برای خرید گل در تهران بازار گل امام رضا که در منطقه خوران قرار دارد نیز بسیار خوب و مناسب می باشد. این بازار گل در منطقه شرق تهران قرار گرفته است و تمامی محصولات ارائه شده در این بازار با بهترین کیفیت ممکن می باشند و از لحاظ قیمت نیز بسیار مناسب می باشند.

در بازار گل امام رضا نیز مانند دیگر بازار های گل معروف تهران شما می توانید علاوه بر گل محصولات دیگر وابسته به آن و لوازم کاری مناسب گل را تهیه کنید.

خرید گل در تهران

خرید گل در تهران و بازار گل بهشت زهرا

بازار گل بهشت زهرا از لحاظ وسعت و ارائه خدمات سومین بازار گل تهران می باشد و افراد زیادی برای خرید گل در تهران به این بازار گل مراجعه می کنند. این بازار گل در انتهای بزرگراه منتهی به بهشت زهرا قرار گرفته است و روزانه افراد زیادی برای تهیه گل به این بازار بزرگ گل مراجعه می کنند.

در بازار گل بهشت زهرا انواع گل های تزیینی، خانگی و درختچه ها به فروش می رسد.