رستوران های خارجی در تهران

مقوله غذا و رستوران و تجربه های طعمی نو همیشه جذاب و پر از هیجان است، انتخاب گزینه های مناسب و جدید در محیطی تازه به کشف احساساتی می رسد که برای هر کسی خوشایند خواهد بود
سه شنبه 24 مهر / 1 / 1774

رستوران های خارجی در تهران

رستوران های خارجی در تهران

مقوله غذا و رستوران و تجربه های طعمی نو همیشه جذاب و پر از هیجان است، انتخاب گزینه های مناسب و جدید در محیطی تازه به کشف احساساتی می رسد که برای هر کسی خوشایند خواهد بود، تهران پایتختی رنگین است که با توجه به وسعت و جمعیت آن علاقمندان زیادی به غذا  و طعم های دیگر کشور ها در خود جای داده است، سلایق مختلفی از هر گونه در این شهر وجود دارند که باید به آن ها پاسخ داده شود. به این منظور رستوران هایی با منوهای متفاوت از بیشتر ملیت ها در تهران افتتاح شده اند تا این دسته از سلایق را پوشش دهند. رستوران های خارجی تهران با پرسنلی کارآزموده و با تجربه سعی دارند طعم های اصلی هر غذا و خوراک را برای مشتریان خود به ارمغان آورند تا بدون هزینه ی سفر تجربیات خوشمزه ای از یک کشور دیگر را نیز به آن ها هدیه دهند. این رستوران ها معرف آداب و رسوم و نوع شخصیت هر ملتی را نیز بازگو خواهند کرد. تهیه ی بهترین غذای هر کشور با توجه به مواد اولیه ی سالم و تازه باعث می شود تا این رستوران ها مورد توجه بسیاری از علاقمندان به غذاهای جدید باشد.

طعم و بوی کافه های ونیز را می توانید در رستوران بیچه هتل آزادی تجربه کنید، هتل آزادی یکی از هتل های معروف و قدیمی تهران است که در منطقه ی اوین واقع شده است. بیچه رستورانی با کیفیت از نظر غذاست که بهترین غذاهای ایتالیایی را می توانید در آن ها سفارش دهید و از خوردن آن ها لذت ببرید. از غذاهایی که می توانید در رستوران بیچه سفارش دهید عبارت اند از Parmigiana Di Melanzane که متشکل از لایه های بادمجان و پنیر موتزارلا و سس گوجه و پستو. Fileto Di Manzo که به فیله ی گوساله با سیب زمینی تنوری مشهور است. همچنین بهترین راویولی خانگی را می توانید با تازه ترین پنیر ریکوتا و اسفناج و سس گوجه فرنگی و ریحان تازه در این رستوران میل کنید.

رستوران های خارجی

علاوه بر طعم غذا محیطی که غذا در آن سرو خواهد شد باید مورد توجه قرار گیرد، رستوران سوئیس در تهران از آن دسته رستوران هایی است که با پا گذاشتن در آن به انتخاب خود هیچ شکی نخواهید کرد، محیطی گرم و صمیمی با دکوراسیونی فرانسوی برای شما تداعی کننده ی رستوران های لیل خواهد بود، رستوران سوئیس با توجه به اسمش یک رستوران با منوی فرنگی است که غذاهای مختلفی را سرو می کند، از بهترین غذاهای این رستوران می توان به جگر غاز و سوپ گراتینه پیاز، فیله مینیون با سس قارچ، لابستر، فوندو و میگوکبابی اشاره کرد. رستوران سوئیس در خیابان سمیه، خیابان موسوی، جنب هتل اسکان، کوچه آرایه قرار دارد.

بیشتر افراد فکر می کنند برای تیست یک غذای شرقی و فرنگی باید حتما در شمال شهر به یک رستوران لوکس بروند، اما این بار رستوران چینی فردیس در میدان فردوسی با دسترسی آسان به شما این امکان را می دهد که در بافت قدیمی شهر نیز لذت تجربه ی یک غذای متفاوت را داشته باشید. رستوران چینی فردیس در میدان فردوسی،خیابان موسوی (فرصت) کوچه سهیل پلاك١، هتل فرديس قرار دارد که عوامل چینی در آن مشغول سرویس دهی هستند. از غذاهای مشهور رستوران چینی فردیس می توان به نودل دست سازبا آب قلم گوساله، فیله گوساله سرخ شده، میگو سوخاری، دامپلینگ با سس سویا، فیله مرغ با سس ترش و شیرین و سیب زمینی تنوری اشاره کرد. نوع سرو غذا کاملا به صورت محلی و با ظروف چینی جذاب است.

رستوران های خارجی

طعم های جادویی از کشورهای آسیایی همیشه همراه بشقاب هایی پر از رنگ بوده اند، هند کشور این رنگ های مختلف و جذاب است که طعم های زیادی را در خود جای داده است، رستوران هندی راجا در هتل اوین جایی است که بهترین کیفیت را بعد از رستوران های دهلی می توانید در آن بیابید. نان محلی هندی همراه با مخلفات دیدنی و چشیدنی آن برای هر کسی جذاب و هوس بر انگیز است. از غذاهای مشهور رستوران راجا می توان به قیمه پراتا، برنج كاری، پلو با سس كاری و لمب بریانی(مانن بریانی)، سیزلر كباب ، چیكن پاتیالا و  گلاب جامون اشاره کرد. طعم های به یاد ماندنی را در این رستوران هندی خواهید یافت و از ساعت ها از این همنشینی رنگ و مزه لذت خواهید برد.

رستوران های خارجی تهران فقط محدود به رستوران های اروپایی و آسیای شرقی نمی شوند، رستوران زاهد العراقی یکی از مثال های رستوران عربی در تهران است. دیزاین منحصربفرد این رستوران همراه با منوی لذیذ و کارکنان با تجربه در خدمات رسانی به شما آماده هستند. از غذاهایی که باید حتما در این رستوران آن ها را بچشید می توان به حمص، حمص باللحمه (حمص با گوشت)، سالاد زیتون، بابا غنوش، تبوله، متتبل و مقلوبه بادمجان اشاره کرد که همگی توسط سرآشپز عرب این رستوران تهیه و طبخ می شوند. این رستوران در بام لند افتتاح شده است و با منظره ی دریاچه ی چیتگر یکی از تجربیات فراموش نشدنی شما خواهد بود.

رستوران های خارجی

با وارد شدن امکانات و مواد اولیه ی پخت غذاهای آسیایی تب تیست غذاهای تایلندی نیز در تهران بالا گرفته است، رستوران جاران که در ستارخان، بازار سنتی ستارخان، فاز یك، جنب ورودی قرار دارد یک رستوران با محیطی معمولی ولی غذاهایی بین المللی از کشور تایلند است. جاران را با غذاهایی مانند سوپ تام یام میكس سی فود، كاپت گونگ، پت تای مرغ، یام وون سن و لدنا سوپ می شناسند. غذاهای تایلندی ادغامی از سبزیجات و ماهی و میگو هستند که به بهترین نحو مزه دار می شوند و با حرارت بالا در کمترین زمان طبخ خواهند شد. این رستوران خارجی با توجه به قیمت و برخورد مناسب کارکنان یکی از محل های مهم برای قرارکاری و مهمانی های چند نفره است.