سفر دو روزه اطراف تهران در پاییز

سفر دو روزه اطراف تهران در پاییز می تواند برای استراحت بسیار خوب باشد. برای انتخاب مسیر برای سفر دو روزه اطراف تهران در پاییز شما می توانید انتخاب های زیادی داشته باشید
پنجشنبه 26 مهر / 0 / 6247

سفر دو روزه اطراف تهران در پاییز

سفر دو روزه اطراف تهران در پاییز

پاییز یکی از فصل های بسیار زیبا در شهر تهران می باشد و جلوه ای زیبا و بی بدیل به تهران می دهند. نقاط مختلفی وجود دارند که برای سفر دو روزه اطراف تهران در پاییز مناسب می باشند و شما برای آخر هفته می توانید به آنجا سفر کنید و علاوه بر استراحت از مناظر زیبای پاییزی نیز لذت ببرید.

سفر دو روزه اطراف تهران در پاییز و روستای برغان

روستا برغان یکی از مکان هایی است که برای سفر دو روزه اطراف تهران در پاییز بسیار ایده آل می باشد. این روستا یکی از روستاهای است که جذب گردشگر بالایی دارد و سالانه افراد زیادی برای گذراندن تعطیلات و یا استراحت به آنجا م روند.

برای رفتن برغان می توانید از جاده تهران به قزوین استفاده کنید و بعد از منطقه کردان به این روستا برسید. این روستا در پاییز مکانی بسیار زیبا و چشم نواز می باشد. در کنار این روستا دو رود پر آب که از البرز سرچشمه می گیرند گذر می کنند. علاوه بر زیبایی پاییزی شما می توانید آثار تاریخی زیادی را نیز در این روستا ببینید.

سفر دو روزه اطراف تهران در پاییز

سفر دو روزه اطراف تهران در پاییز و آبگرم روستای رینه

اگر دوست دارید علاوه بر طبیعت پاییزی در هوای ملایم این فصل تنی به آب بزنید و از آب گرم استفاده نمایید می توانید به روستای رینه که یکی از نقاط مناسب برای سفر دو روزه اطراف تهران در پاییز می باشد بروید.

برای رفتن به آبگرم رینه شما می توانید از جاده هراز به سمت امل حرکت کنید و پس از حدود یک ساعت و نیم و یا کمی بیشتر به این روستای زیبا برسید. در آبگرم شما می توانید یک منظره زیبا و پاییزی از قله دماوند داشته باشید و از باقی مانده بنای رصدخانه این روستا نیز دیدن کنید.

برای ماندن شب نیز می توانید در هتل های خوب و یا ویلاهای شخصی که اجاره داده می شوند و اکثرا نیز دارای استخر و یا حوضچه های آب گرم طبیعی می باشند استفاده نمایید.

سفر دو روزه اطراف تهران در پاییز

سفر دو روزه اطراف تهران در پاییز و روستای شهرستانک

برای سفر دو روزه اطراف تهران در پاییز شما می توانید به روستای شهرستانک نیز سری بزنید و از حال و هوای پاییزی آن نهایت لذت را ببرید و در یک محیط رنگارنگ پاییزی دو روز را استراحت و تفریح نمایید.

شهرستانک بین تهران و استان البرز قرار گرفته است و جاده کوهستانی آن در پاییز فوق العاده رنگارنگ و زیبا است. در این روستا باغات میوه زیادی وجود دارد که مملو از میوه های پاییزی می باشند. علاوه بر طبیعت پاییزی شهرستانک شما می توانید از جاذبه های این روستا چون کاخ ناصری، چشمه گل کیله، کتیبه ناصری و ... نیز دیدن کنید.

سفر دو روزه اطراف تهران در پاییز و میگون فشم

برای سفر دو روزه اطراف تهران در پاییز یکی دیگر از گزینه ها منطقه میگون در شهر شمیرانات می باشد. در این منطقه چندین روستای گردشگری زیبا واقع شده است که در پاییز بسیار زیباتر از فصل های دیگر می باشند.

برای ماندن شب نیز در این منطقه مشکلی نخواهید داشت و می توانید در به پیاده روی در این روستاها بپردازید و از پاییز زیبا لذت ببرید و برای غذا نیز به رستوران های شیک با غذاهای خوشمزه آن بروید و غذاهای لذیذ را میل نمایید. در میگون آثار تاریخی و گردشگری زیادی نیز برای بازدید وجود دارد.

سفر دو روزه اطراف تهران در پاییز و روستای شاهاندشت امل

یکی از بهترین جاها برای سفر دو روزه اطراف تهران در پاییز روستای شاهاندشت امل می باشد. این روستا که از ییلاقات این شهر به حساب می آید دارای یک محیط بکر و بسیار چشم نواز در پاییز است. آبشار بی نظیر و فوق العاده این روستا در کنار طبیعت هزار رنگ آن جلوه ای خاص برای گردشگران ایجاد می نماید.

سفر دو روزه اطراف تهران در پاییز

در بالای آبشار 5 طبقه و حدودا 50 متری شاهاندشت قلعه ملک بهمن قرار گرفته است که از آثار تاریخی این منطقه می باشد و دیدن آن خالی از لطف نمی باشد. در اطراف روستا علاوه بر انواع درختان گردو و گیلاس و درختان جنگلی شاهد کاشت منطقه وسیعی با درخت های گردوی جدید می باشید که بسیار زیبا می باشد.

رودخانه هراز از کنار این روستا می گذرد و صدای جوش و خروش این رود در کنار طبیعت پاییزی روستا بسیار جالب است.