رستوران لوشاتو تهران

رستوران لوشاتو تهران از رستوران های ویژه برای افرادی است که خود را خاص می دانند. در رستوران لوشاتو تهران شما می توانید هنر و آشپزی فرانسوی را از نزدیک ببینید و لمس کنید.
دوشنبه 30 مهر / 0 / 1957

رستوران لوشاتو تهران

رستوران لوشاتو تهران

رستوران گردی در تهران یکی از بهترین و لاکچری ترین تفریحات است و برای کسانی که به غذا های لذیذ علاقمند هستند می تواند خیلی جذاب باشد. رستوران لوشاتو تهران یکی از بهترین و لوکس ترین رستوران های شهر تهران است.

در این مقاله قصد داریم تا در مورد رستوران لوشاتو تهران اطلاعات خوب و خوشمزه ای را برای علاقمندان به غذا و رستوران گردی بیان کنیم.

رستوران لوشاتو تهران

اگر در تهران به دنبال یک رستوران شیک و پر زرق و برق هستید و هزینه نیز برای شما مهم نمی باشد بهترین انتخاب رستوران لوشاتو تهران می باشد. لوشاتو یک رستوران کاملا فرانسوی می باشد که تمامی نقاط آن حس حضور در آن کشور را به شما می دهد.

از معماری و دکور این رستوران که نمی شود تعریف نکرد البته دیدن آن چیز دیگری است و حس خاص بودن را به انسان تلقین می کند. در ابتدای ورود همه چیز برای شما رزرو برای حضور شما مهیا شده است. از زمان ورود شما توسط افراد آموزش دیده و حرفه ای موارد به شما اعلام و راهنمایی می گردد.

صاحب رستوران که خود دانش اموخته در این زمینه می باشد و در کشورهای مختلفی تجربه کسب کرده است تا حد ممکن این فضا را خاص و جالب طراحی کرده است و مطمئنا شما نیز بعد از حضور و در این رستوران بهترین نمره را از هر لحاظ به آن خواهید داد.

رستوران لوشاتو تهران

نحوه طبخ غذا در رستوران لوشاتو تهران

طبخ و سرو تمامی غذا ها با حضور آشپز در کنار میز شما خواهد بود و شما تمام مراحل طبخ آن را می توانید ببینید و از طرز تهیه و هنر آشپز آن نیز لذت ببرید. شما می توانید انواع غذاهای لذیذ و خاص فرانسوی را در این رستوران بیابید و از نوش جان کردن آن ها لذت ببرید.

منوی غذا در رستوران لوشاتو تهران

یکی دیگر از زیبایی ها و تحسین برانگیز ترین قسمت های رستوران لوشاتو تهران منوی آن می باشد. منو غذایی رستوران مملو از بهترین پیش غذا ها، غذا های اصلی و دسر های متنوع می باشد. شما هر نوع غذای فرانسوی را که مد نظر داشته باشید می توانید در این منو بیابید.

انواع غذاهای دریای که حاوی میگو و یا انواع دیگر موجودات دریایی باشند را در منو می بینید و می توانید آن ها را سفارش و طرز تهیه آن ها را نیز در کنار میز خود از نزدیک ببینید و سپس آن ها را نوش جان کنید.

فضای مناسب در رستوران لوشاتو تهران

اگر به دنبال یک فضای مناسب و دنج برای قرار های کاری و یا تجاری هستید و یا قصد دارید یک خلوت دو نفره زیبا و پر از آرامش داشته باشد این رستوران بهترین جای ممکن می باشد. در این رستوران هیچکس عجله ندارد و شما می توانید به راحتی و در کمال آرامش به صرف غذا و یا صحبت های خود بپردازید.

بعد از صرف غذا می توانید در فضایی لابی مانند که دارای محیطی آرام و زیبا می باشد نیز استراحت کنید. در این قسمت بوی قهوه فرانسوی شما را گیج و مدهوش می کند. شما می توانید در حین استراحت از دیگر امکانات رستوران و این قسمت نیز به راحتی استفاده نمایید.

رستوران لوشاتو تهران

بی شک رستوران لوشاتو تهران یکی از لوکس ترین و دنج ترین رستوران های تهران به همراه بهترین غذاها و امکانات می باشد. اگر قصد دارید تا کسی را غافلگیر و یا سورپرایز نمایید لوشاتو بهترین مکان برای این کار خواهد بود.

برای رفتن به رستوران لوشاتو تهران کافی است به میدان تجریش بروید و از آن جا نیز در خیابان فنا خسرو به پلاک 67 مراجعه کنید. البته بهتر است تا قبل از مراجعه به این رستوران از قبل جایی برای خود رزرو نمایید. تلفن تماس رستوران لوشاتو تهران نیز 22757161 می باشد.