برای خرید دلار در تهران کجا برویم

برای خرید دلار در تهران مناطق زیادی وجود دارند. بهتر است تا برای خرید دلار در تهران به بانک ها و یا صرافی ها مراجعه نمایید.
دوشنبه 7 آبان / 0 / 6666

برای خرید دلار در تهران کجا برویم

برای خرید دلار در تهران کجا برویم

دلار یکی از ارز های خارجی بسیار قوی و کاربردی در ایران و بیشتر کشور های جهان می باشد. اکثر افراد برای خرید دلار در تهران با مشکل مواجه می شوند و نمی دانند که باید از کجا و چگونه برای خود دلار تهیه نمایند تا هم به قیمت باشد و هم اصل باشد و دلار تقلبی خریداری نکنند.

در این مقاله قصد داریم تا در مورد خرید دلار در تهران و اینکه شما کجا می توانید به راحتی و بدون دغدغه در مورد اصل بودن دلار آن را خریداری نماید کمی صحبت کنیم.

خرید دلار در تهران و بانک ها

برای خرید دلار در تهران اولین و مطمئن ترین جا برای خرید بانک ها می باشند. با یک سرچ کوچک در اینترنت می توانید به راحتی بانک ها و شعبی که ارز می فروشند را پیدا کنید. البته بعد از گرانی های اخیر دلار بانک ها فقط با مدارک خاص به افراد و شرکت ها دلار می فروشند.

بانک های زیادی در شعبات خود ارز های مختلف را به فروش می رسانند. اگر بتوانید دلار خود را از بانک تهیه کنید هم از مناسب بودن قیمت آن مطمئن خواهید بود و هم از اصل بودن آن خیال تان راحت است و دیگر دغدغه ای در این مورد نخواهید داشت.

خرید دلار در تهران و میدان فردوسی

برای خرید دلار در تهران اگر نتوانستید از بانک این کار را انجام دهید پس باید به صرافی های مجاز برای این کار بروید. مرکز خرید و فروش دلار به صورت آزاد توسط صرافی ها در ضلع جنوبی میدان فردوسی می باشد.

خرید دلار در تهران

در این خیابان در یک طرف شما بهترین چرم فروشی های کشور و در طرف دیگر صرافی های زیادی را می بینید. برای خرید دلار در تهران شما می توانید به این صرافی ها بروید و بر اساس قیمت بازار دلار مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

البته در این خیابان شاهد دلالان دلار نیز خواهید بود که در حال خرید و فروش دلار به صورت غیر قانونی می باشند و شما می توانید با قیمت های مختلف از آن ها دلار بخرید. اگر قصد خرید از این افراد در خیابان را دارید حتما اصل بودن دلار ها را به صورتی چک نمایید چون ممکن است دلار های تقلبی به شما فروخته شود.

سعی کنید از صرافی های میدان فردوسی دلار های مورد نیاز خود را تهیه کنید چون هم قیمت آن ها مناسب تر است و هم از لحاظ اصل بودن آن برای شما تایید و سپس به شما دلار ها داده می شود. البته در ماه های اخیر این صرافی ها نیز به علت تلورانس زیاد قیمت دلار از خرید و فروش امتناع می کنند و تنها راه شما برای خرید دلار در تهران همان افراد کنار خیابان هستند که به فروش دلار مشغول می باشند.

برای رفتن به میدان فردوسی و خرید دلار در تهران می توانید از مترو استفاده کنید و دقیقا در داخل این میدان پیاده شوید. اگر دسترسی به مترو ندارید می توانید با اتوبوس های بی آر تی نیز به این میدان بروید.

خرید دلار در تهران و بازار تهران

یکی دیگر از مکان هایی که در آن می توانید اقدام به خرید دلار در تهران بنمایید بازار تهران می باشد. در بازار تهران و در نزدیکی گذر طلافروشان نیز تعدادی صرافی وجود دارد که به خرید و فروش دلار در تهران می پردازند.

خرید دلار در تهران

البته در این نقطه از بازار بیشتر خرید و فروش دلار توسط دلالان انجام می شود تا صرافان و برای همین هم این منطقه همیشه شلوغ می باشد. برای خرید دلار در تهران در منطقه بازار نیز بسیار محتاط باشید و اگر در شناسایی دلار فردی خبره هستید این خرید را از دلالان انجام دهید.

برای رفتن به بازار و خرید دلار در تهران نیز می توانید با مترو این کار را انجام دهید و در ایستگاه پانزده خرداد پیاده شوید.