بهترین نقاط برای پیاده روی در فصل پاییز تهران

روی در فصل پاییز تهران دارای زیبایی های خاص خود می باشد. برای پیدا کردن نقاطی برای پیاده روی در فصل پاییز تهران کارتان سخت نیست و می توانید به دربند، درکه، پارک قیطریه و ... بروید
سه شنبه 8 آبان / 0 / 1551

بهترین نقاط برای پیاده روی در فصل پاییز تهران

بهترین نقاط برای پیاده روی در فصل پاییز تهران

فصل پاییز به علت های زیادی چون رنگارنگ بودن و هوای تقریبا ملایم و پاک آن یکی از بهترین فصل ها در تهران می باشد. پیاده روی در فصل پاییز تهران دارای جذابیت خاصی می باشد و اگر نقاط خوبی را برای این کار پیدا کنید می توانید از پیاده روی خود بهترین لذت را ببرید.

در این مقاله قصد داریم تا در مورد بهترین نقاط پیاده روی در فصل پاییز تهران صحبت کنیم و چند تا از این نقاط خوب و زیبا را به شما معرفی کنیم.

پیاده روی در فصل پاییز تهران و منطقه دربند و درکه

درکه و دربند از قدیمی ترین محله های تهران می باشند و یکی از بهترین جاها برای پیاده روی در فصل پاییز تهران به شمار می روند. این دو محله یکی در شمال تهران (دربند) و دیگری در شمال غرب (درکه) در منطق اوین قرار دارد.

پاییز در این دو منطقه کوهستانی فوق العاده زیبا و رنگارنگ می باشد و شما علاوه بر پیاده روی و استفاده از هوای خوب در این منطقه می توانید از زیبایی های طبیعی آن ها نیز لذت فراوانی را ببرید. در منطقه دربند شما می توانید در کنار رودخانه آن قدم بزنید و یا از تله کابین آن نیز استفاده کنید و از طبیعت اطراف به خوبی لذت ببرید.

برای رسیدن به دربند می توانید به میدان تجریش بروید و از آنجا به راحتی به دربند بروید. برای رفتن به درکه نیز بزرگراه یادگار امام را در پیش بگیرید و به منطقه اوین بروید.

پیاده روی در فصل پاییز تهران

پیاده روی در فصل پاییز تهران در پارک ملت

پیاده روی در فصل پاییز تهران در پارک ملت زیبایی های خاص خود را خواهد داشت. این پارک در سال 1340 و بر اساس پارک های کشور انگلستان بنا شده است و بسیار زیبا و خیره کننده می باشد. زیبایی های این پارک در پاییز بسیار زیاد است و نقش و رنگ های زیادی به چشم انسان می خورد.

برای رفتن به این پارک که در شمال تهران و در خیابان ولیعصر قرار گرفته است به راحتی و با اتوبوس های بی آر تی می توانید به آنجا بروید. با خودرو های شخصی نیز می توانید به میدان ونک بروید و خیابان ولیعصر را به سمت میدان تجریش ادامه دهید تا به پارک ملت برسید.

پیاده روی در فصل پاییز تهران در پارک قیطریه

این پارک بسیار زیبا و رویایی برای پیاده روی در فصل پاییز تهران بسیار مناسب است. پارک قیطریه در ابتدا باغ شخصی یکی از افراد قاجاریه بوده است و در سال 13732 به پارک امروزی تبدیل شده است. در این پارک درخت ها و پوشش گیاهی تغییر رنگ می دهند و بسیار زیبا می شوند.

برای پیاده روی در فصل پاییز تهران پیاده روهای پیچ در پیچ پارک قیطریه در لا به ‌لای درختانی زیبا می تواند بسیار زیبا و روحیه بخش باشد. در این پارک علاوه بر پیاده روی می توانید به ورزش های مختلفی که زمین های آن در کنار پارک تعبیه شده است نیز بپردازید.

برای رفتن به پارک قیطریه می توانید از خیابان قیطریه به سمت میدان پیروز بروید و نرسیده به میدان پیروز در کنار خیابان روشنگر به پارک قیطریه خواهید رسید.

پیاده روی در فصل پاییز تهران و بوستان آب و آتش

پارک آب و آتش نیز یکی دیگر از جاهای مناسب برای پیاده روی در فصل پاییز تهران است. در این پارک که فضای باز بسیار خوب و زیبایی دارد شما می توانید پیاده روی خوبی را در فضل پاییز تجربه کنید. علاوه بر مسیر های پیاده روی بسیار مناسب و فضای زیبای پاییزی آن شما می تونید از دیگر امکانات این پارک چون پیست کالسکه، زمین اسکیت، بوستان بنادر و ... استفاده کنید.

پیاده روی در فصل پاییز تهران

برای رفتن به پارک آب و آتش می توانید از طریق خیابان افریقا خود را به چهار راه جهان کودک برسانید و در خیابان ژوبین به این پارک زیبا و دیدنی برسید.