رستوران تهران پاریس

رستوران تهران پاریس یکی دیگر از رستوران های معروف فرانسوی در تهران می باشد. در رستوران تهران پاریس شما می توانید انواع غذاهای ایرانی و فرانسوی را میل نمایید
چهارشنبه 9 آبان / 0 / 1260

رستوران تهران پاریس

رستوران تهران پاریس

رستوران گردی در شهر تهران بسیار جذاب می باشد و تنوع رستوران ها می تواند باعث شود تا با فرهنگ های مختلف نیز در آن ها آشنا شوید. یکی دیگر از رستوران های فرانسوی در تهران رستوران تهران پاریس می باشد.

در این مقاله قصد داریم تا در مورد رستوران تهران پاریس اطلاعات خوبی را در اختیار علاقمندان به رستوران های فرانسوی قرار دهیم.

رستوران تهران پاریس

این رستوران یکی دیگر از رستوران های فرانسوی تهران می باشد که غذا خوردن در آن شما را به شهر رویاها یعنی پاریس خواهد برد. رستوران تهران پاریس دارای فضایی بسیار زیبا و شا می باشد و همه روزه نیز پذیرای میهمانان خود می باشد.

در داخل رستوران شما می توانید تابلوها و عکس هایی بسیار زیبا و خاطره انگیز از تهران و پاریس قدیم را ببیند که بر جذابیت رستوران می افزاید. از بدو ورود به این رستوران شما توسط میهمانداران و افراد مسول راهنمایی و پذیرایی خواهید شد.

رستوران تهران پاریس

رستوران دارای موزیک زنده می باشد و میهمانان می توانند علاوه بر میل غذا به اهنگ های شاد و زیبا نیز گوش دهند و شاد شوند و از فضای شاد رستوران نیز به خوبی استفاده نمایند. سالن پذیرایی رستوران تهران پاریس بسیار مجلل و شیک می باشد و شما می توانید زیبایی های زیادی را در طراحی آن مشاهده کنید.

رستوران به علت واقع شدن در منطقه ای زیبا و چشم نواز دارای یک ویو بسیار جذاب و دیدنی است و میهمانان رستوران می توانند از دیدن منظره های اطراف رستوران لذت ببرند و غذای خود را میل نمایند.

منوی رستوران تهران پاریس

در رستوران تهران پاریس منو های غذایی زیادی وجود دارد. یک منو ویژه و برای غذا های ایرانی می باشد و شما می توانید در صورت تمایل از غذاهای ایرانیان استفاده نمایید. منو اصلی رستوران نیز منویی فرانسوی به همراه برخی غذا های ویژه دنیا است که بسیار لذیذ و خوشمزه می باشند.

پیش غذا های این رستوران فوق العاده هیجان انگیز و خوشمزه هستند و شما می توانید پیش غذا های خوبی را برای شروع میل کردن تان به غذا انتخاب و از نوش جان کردن آن ها لذت ببرید. دسر ها نیز در رستوران تهران پاریس بسیار متنوع می باشند و شما می توانید در کمال ارامش از آن ها میل نمایید.

در رستوران تهران پاریس صبحانه نیز سرو می شود و افرادی که دوست دارند تا یک صبحانه متفاوت و لذیذی را میل نمایند می توانند برای صبحانه به این رستوران مراجعه نمایند و در کنار فضای دلنشین صبحگاهی صبحانه ای خاص را نوش جان کنند.

از غذاهای ویژه رستوران می توان به انواع استیک، غذاهای دریایی متنوع، ششلیک، باقالی پلو با گردن و ... اشاره کرد که کیفیت فوق العاده ای دارند و میل کردنان ها به افراد احساس خوبی را خواهد داد.

رستوران تهران پاریس

آدرس رستوران تهران پاریس

رستوران تهران پاریس در منطقه سعادت اباد و در کوچه حق طلب پلاک 130 قرار گرفته است. تلفن تماس رستوران تهران پاریس هم 22130221 می باشد. بهتر است قبل از رفتن به این رستوران با تلفن آن تماس بگیرید و برای خود میز رزرو نمایید.

رستوران معمولا شلوغ می باشد و بهتر است برای اینکه معطل نمانید از قبل وقتی را برای خود رزرو کنید. ساعات کاری رستوران نیز برای وقت ناهار از ساعت 12 الی 15:30 می باشد و برای وعده شام نیز ساعت 19 تا 23 از میهمانان خود پذیرایی می کند.

از دیگر امکانات این رستوران می توان به پارکینگ رایگان آن اشاره کرد که یکی از بهترین موارد برای یک رستوران به شمار می آید. ظرفیت پذیرایی از میهمانان رستوران نیز حدود 120 نفر می باشد و در وعده های غذایی مختلف می تواند از میهمانان خود پذیرایی کند.