رستوران صبحانه در تهران

رستوران صبحانه در تهران یکی از گزینه ها برای صرف صبحانه های لذیذ می باشد. برای استفاده از رستوران صبحانه در تهران می توانید گزینه های زیاد و لاکچری را انتخاب و استفاده نمایید
یکشنبه 20 آبان / 0 / 1690

رستوران صبحانه در تهران

رستوران صبحانه در تهران

صبحانه یکی از اصلی ترین وعده های غذایی است و کامل خوردن آن توسط پزشکان همیشه تاکید شده است. افرادی که به دنبال رستوران صبحانه در تهران هستند گزینه های خوشمزه و خوبی برای انتخاب خواهند داشت.

در این مقاله قصد داریم تا در مورد رستوران صبحانه در تهران صحبت کنیم و تعدادی از بهترین گزینه ها برای صبحانه را برای شما معرفی کنیم و کمی در مورد آن ها صحبت کنیم.

                                                                                                                                                                                                         

مطالب مرتبط: 

صبحانه ای هیجان انگیز در حیاط باصفای یک خانه قدیمی

از طعم عالی یك صبحانه هیجان انگیز،درحیاط زیبای رستوران جیوانی لذت ببرید!

بوفه صبحانه در تهران

کیفیت بالای زندگی با بهترین بوفه های صبحانه

                                                                                                                                                                                                         

 

رستوران صبحانه در تهران و اردک آبی

اگر به دنبال یک رستوران صبحانه در تهران هستید که لوکس و لاکچری باشد پس رستوران اردک آبی را حتما امتحان کنید. صبحانه در این رستوران لوکس به صورت سلف سرویس می باشد و شما با پرداخت مبلغ آن می توانید هر نوع صبحانه ای را که دوست دارید انتخاب و نوش جان نمایید.

رستوران صبحانه در تهران

تنوع منو صبحانه سلف اردک آبی به قدری زیاد است که شما دوست دارید از خوردن آن ها خود را خفه کنید. بهترین غذاها و با کیفیت ترین محصولات برای صبحانه در رستوران اردک آبی برای شما آماده است تا نوش جان نماید. برای رفتن به این رستوران صبحانه در تهران می توانید به میدان تجریش بروید و در ضلع شمالی میدان رستوران را بیابید. ساعت کاری رستوران برای صبحانه نیز از هشت صبح تا یازده می باشد.

رستوران صبحانه در تهران و رستوران یحیی

اگر به دنبال یک رستوران صبحانه در تهران که ساده و خودمانی باشد هستید می توانید به رستوران یحیی بروید. این رستوران قدمت زیادی دارد و صبحانه های لذیذی را به میهمانان خود می دهد. بهترین و لذیذ ترین غذای صبحانه در این رستوران املت و نیمرو آن می باشد که در عین ساده بودن بسیار خوشمزه است.

املت ها و نیمرو ها در این رستوران در ظرف های مخصوص طبخ می شوند و کره محلی نیز طعم ویژه ای به آن می دهد. رستوران یحیی در میدان تجریش خیابان شهید ابراهیم دربندی، چهار راه حسابی، پلاک ۸ واقع شده است و از ساعت هشت صبح تا یازده شب نیز از میهمانان خود پذیرایی می کند.

رستوران صبحانه در تهران و کارزین

اگر دوست دارید در فضایی باز و سرسبز آن هم در کاخ نیاوران به صبحانه خوردن بپردازید می توانید کارزین را انتخاب نمایید. در این رستوران صبحانه در تهران شما می توانید در فضایی باز و آرام و البته بسیار زیبا و دلنشین یک صبحانه بسیار مفصل و لاکچری را میل نمایید.

برخورد خوب پرسنل و محیط زیبای کاخ اشتهای شما را برای خوردن صبحانه چندین برابر می کند. برای رفتن به کارزین می توانید به میدان تجریش بروید و به مجموعه کاخ های نیاوران وارد شوید و سراغ کارزین را بگیرید.

رستوران صبحانه در تهران 

رستوران صبحانه در تهران و رستوران برادران

یکی دیگر از بهترین رستوران صبحانه در تهران رستوران برادران می باشد. در این رستوران یک حس آرامش خوب و زیبا می تواند صبحانه شما را جذاب تر و لذیذتر نماید. آهنگ های شاد و آرام در این رستوران آدم را آرام می کند و باعث می شود تا صبحانه به خوبی به آدم بچسبد.

از بهترین صبحانه های رستوران برادران می توان به نیمرو و بیکن و املت گوجه و قارچش اشاره کرد که پیشنهاد می شود حتما آن را امتحان کنید. از لحاظ قیمت نیز این رستوران زیاد گران نمی باشد. برای رفتن به این رستوران می توانید به میدان شیخ بهایی، خیابان ونک، ابتدای سئول جنوبی، نبش کوچه نسترن، پلاک ۹ بروید.

رستوران صبحانه در تهران و گراف

اگر به دنبال یک صبحانه کاملا متفاوت و خارجی هستید رستوران گراف که از رستوران صبحانه در تهران می باشد را فراموش نکنید. بهترین صبحانه های انگلیسی چون پنکیک، املت و صبحانه انگلیسی کافه گراف شامل لوبیا، تخم مرغ، سوسیس و مخلفات دور آن را حتما میل نمایید.

آدرس رستوران گراف در اتوبان کردستان، خ ۶۴ غربی، ساختمان‌های آ.اس.پ، مجتمع تجاری، پ ۳۰ می باشد.