مراکز خرید لباس های پشمی در تهران

مراکز خرید لباس های پشمی در تهران در مناطق مختلف این شهر بسیار زیاد می باشند و شما برای دسترسی به مراکز خرید لباس های پشمی در تهران کار سختی را پیش روی خود ندارید
سه شنبه 22 آبان / 0 / 2008

مراکز خرید لباس های پشمی در تهران

مراکز خرید لباس های پشمی در تهران

زمستان در راه است و بازار خرید لباس های گرم و لباس های پشمی داغ است. پیدا کردن مراکز خرید لباس های پشمی در تهران زیاد سخت نیست و با یک جستجوی خیلی ساده شما می توانید آن ها را بیابید و برای خرید به آن ها مراجعه نمایید.

در این مقاله قصد داریم تا مراکز خرید لباس های پشمی در تهران را برای شما معرفی نماییم و تعدادی از آن ها را برای علاقمندان به این لباس ها شرح دهیم.

                                                                                                                                                                                                         

مطالب مرتبط: 

مراکز فروش ارزان لباس زنانه در تهران

مراکز خرید لباس مردانه در تهران

 

مرکز خرید لباس مجلسی ارزان در تهران

مزون لباس عروس در تهران با قیمت مناسب

                                                                                                                                                                                                         

مراکز خرید لباس های پشمی در تهران و بازار تهران

یکی از بزرگترین و متنوع ترین مراکز خرید لباس های پشمی در تهران بازار تهران واقع در میدان پانزده خرداد می باشد. در این بازار شما می توانید انواع لباس های زمستانه و پشمی را برای سن های مختلف پیدا کنید و برای خود آن را خریداری نمایید.

بازار تهران از قدیمی ترین بازار های پوشاک در تهران است که انواع لباس ها به خصوص لباس های پشمی را می توانید در آن بیابید. ساعات کاری بازار تهران تا 7 شب می باشد و از این لحاظ کمی محدودیت دارد ولی در تمامی روز های هفته در حال خدمات رسانی می باشد.

مراکز خرید لباس های پشمی در تهران و نازی آباد

مراکز خرید لباس های پشمی در تهران و منطقه نازی آباد یکی دیگر از جاهای است که افراد می توانند لباس های مورد نیاز خود را برای زمستان و مخصوصا لباس های پشمی را تهیه نمایند. در این بازار شما برای هر سنی می توانید لباس های خوبی را پیدا نمایید.

راه های دسترسی و قیمت ها نیز در این بازار بسیار مناسب و خوب می باشد و از قشر های مختلفی برای خرید از این بازار مراجعه می نمایند. باز بودن تا دیر وقت نیز یکی دیگر از مزایای این بازار بزرگ می باشد.

مراکز خرید لباس های پشمی در تهران

یکی دیگر از مراکز خرید لباس های پشمی در تهران خیابان جمهوری است. در این خیابان مراکز زیادی وجود دارد که لباس های زمستانی و پشمی را به صورت مستقیم و تقریبا بدون واسطه عرضه می کنند. در جمهوری مراکز خریدی چون شانزه لیزه، پروانه، کمپانی وجود دارند که در آن ها بیشتر تولیدکنندگان به عرضه محصولات خود می پردازند.

در اطراف خیابان جمهوری نیز خیابان هایی چون ظهیر الاسلام، برلن، و چهار راه امیر اکرم نیز قرار دارند که در آن ها محصولات و پوشاک زمستانی نیز به وفور یافت می شود و می توان با قیمت های بسیار خوب لباس های مناسبی را تهیه کرد.

در این خیابان به علت وجود مراکز خرید لباس زیاد قیمت ها بسیار رقابتی است و شما می توانید با توجه به بودجه خود برای خرید لباس مورد نظر خود را تهیه کنید. این خیابان در مرکز شهر تهران و پایین تر از میدان فردوسی قرار گرفته است و اکثر مغازه های آن تا پاسی از شب باز می باشند.

مراکز خرید لباس های پشمی در تهران

مراکز خرید لباس های پشمی در تهران و میدان ولیعصر

میدان ولیعصر یکی دیگر از مراکز خرید لباس های پشمی در تهران می باشد که در مرکز شهر تهران و در اطراف میدان ولیعصر قرار گرفته اند. در این میدان مراکز خرید متعددی وجود دارند که در آن ها برند های خارجی و یا معروف لباس های زمستانی را نیز می توان یافت.

در این مراکز در میدان ولیعصر لباس های پشمی زنانه و مردانه در طرح ها و رنگ های متنوعی در دسترس وجود دارند که شما بر اساس سلیقه خود می توانید آن ها را برای خود انتخاب و خریداری نمایید. دو مرکز خرید کویتی و کیش در این میدان قرار دارند که واقعا لباس های زمستانه اعم از کاپشن، پالتو، شلوارهای جین و کتان، بلوز و پلیور های زیبایی را به فروش می رسانند.

مراکز خرید لباس های پشمی در تهران و میدان هفت حوض

میدان هفت حوض نیز یکی دیگر از مراکز خرید لباس های پشمی در تهران می باشد که سابقه ای بسیار زیاد دارد و دارای تنوع بسیار زیادی نیز در انواع لباس های مختلف می باشد. در این میدان و خیابان منتهی با آن مراکز بسیار زیادی واقع شده اند که کارشان در طول سال فروش انواع لباس های مردانه و زنانه می باشد.

این مراکز در فصل های سرد سال محل فروش انواع لباس های زمستانی و لباس های پشمی می باشند و تنوع این نوع از لباس ها در این منطقه بسیار زیاد است.

مراکز خرید لباس های پشمی در تهران