مراکز خرید جواهر آلات

مراکز خرید جواهر آلات در تهران زیاد می باشد و شما می توانید با مراجعه به مراکز خرید جواهر آلات در تهران جواهرات مورد نظر خود را خریداری نمایید
چهارشنبه 23 آبان / 0 / 886

مراکز خرید جواهر آلات

مراکز خرید جواهر آلات و ساعت کاری آن ها در تهران

جواهر آلات یکی از وسایل زینتی است که امروزه طرفداران زیادی دارد و مراکز خرید جواهر آلات در تهران همیشه مراجعه کنندگان خاص خود را دارد. این مراکز در همه جای تهران در دسترس می باشند و ساکنین تهران به راحتی می توانند به آن ها مراجعه نمایند.

در این مقاله قصد داریم تا تعدادی از مراکز خرید جواهر آلات در تهران را برای شما معرفی کنیم و اطلاعات کاری آن ها را در اختیار شما قرار دهیم.

مراکز خرید جواهر آلات در تهران و پاساژ قائم تجریش

یکی از مراکز خرید جواهر آلات در تهران پاساژ قائم تجریش می باشد که به راحتی برای همه افراد قابل دسترس می باشد. طبقه اول این پاساژ شما شاهد واحد های زیادی از جواهر فروشی خواهید بود که گشت و گذار در آن ها می تواند جذابیت آن ها را برای شما بیشتر نماید.

در این مراکز خرید جواهر آلات واقع در پاساژ قائم تنوع کار ها با رنج های قیمتی متنوع بسیار زیاد می باشد و شما با هر نوع توان مالی که باشید می توانید در این مرکز خرید جواهر مورد نظر خود را بیابید و خریداری نمایید. ساعت کاری این مرکز از 8 صبح تا 10 شب می باشد.

مراکز خرید جواهر آلات

مراکز خرید جواهر آلات در تهران و میلاد نور

ساکنین در غرب تهران نیز برای خرید جواهر آلات خوب و زیبا می توانند به مرکز خرید میلاد نور که در نزدیکی میدان صنعت قرار گرفته است مراجعه کنند. این مرکز در 6 طبقه پذیرای مراجعه کنندگان می باشند.

برند های معتبر جواهرات و طلا در این پاساژ در طرح و نقش های بسیار زیبایی در دسترس می باشند و معمولا از جاهای مختلف شهر و یا استان ها برای دیدن مدل های زیبای این برند ها به این مرکز مراجعه می کنند. ساعت کاری پاساژ میلاد نو از 9 صبح تا 9 شب می باشد.

مراکز خرید جواهر آلات و خیابان کریم خان

یکی از بزرگترین و قدیمی ترین مکان ها برای خرید طلا و جواهر آلات در تهران خیابان کریم خان می باشد. در این خیابان شما مراکز خرید جواهر آلات بسیار زیادی را خواهید دید که شما را برای خرید ترغیب می کند.

در خیابان کریم خان اکثر ساکنین تهران چه قدیمی و چه ساکنین جدید جواهر آلات خریداری کرده اند و به نوعی این بازار را تجربه کرده اند. در این خیابان شما می توانید طلا فروشی هایی را بیابید که صاحبان آن چندین نسل است که به این کار مشغول هستند و سابقه بسیار زیاد در این کار دارند و حرفه خانوادگی آن ها می باشد.

این خیابان در مرکز تهران و در قسمت بالای خیابان نجات الهی قرار گرفته است و ساعات کاری مراکز خرید جواهر آلات در این خیابان از ساعت 9 صبح تا حدودا 9 شب می باشد.

مراکز خرید جواهر آلات در تهران و سون سنتر

یکی دیگر از مراکز خرید جواهر آلات در تهران که در شرق تهران نیز قرار گرفته است مرکز خرید سون سنتر می باشد. در طبقه سوم این مرکز شما گالری های طلا و جواهر فروشی زیادی با برند های معروف را خواهید دید که در حال فروش محصولات خود می باشند.

مرکز خرید سون سنتر در قسمت جنوبی میدان هفت حوض قرار گرفته است و یکی از بزرگترین مراکز خرید در شرق تهران می باشد. جواهر فروشی های این مرکز بسیار زیبا و در تنوع زیادی می باشند و شما برای انتخاب جواهر مورد نظر خود گزینه های متعددی پیش رو خواهید داشت. ساعت کاری این مرکز نیز حدودا از 8 صبح تا 8 شب می باشد.

مراکز خرید جواهر آلات

مراکز خرید جواهر آلات در تهران و بازار

در بازار تهران نیز شما می توانید مراکز خرید جواهر آلات زیادی را بیابید و برند های مختلف زیادی را برای خرید خود بیابید. این مراکز نیز یکی از قدیمی ترین مراکز جواهر فروشی در تهران می باشند و ساعت کاری آن ها نیز از 8 صبح تا 6 بعد ظهر می باشد.