مراکز خرید لوازم آرایش در تهران

خرید لوازم آرایش یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های خانوم‌ها مخصوصا خانم‌های ایرانی می‌باشد. اما اینکه این لوازم آرایش را از کدام مرکز و با چه کیفیتی خریداری کنیم بسیار حایز اهمیت است. این‌که کمیت را فدای کیفیت نکنیم و از هرجایی خرید نکنیم نیز نکته‌ای است که باید به آن پرداخته شود
پنجشنبه 24 آبان / 3 / 21307

مراکز خرید لوازم آرایش در تهران

مراکز خرید لوازم آرایش در تهران

خرید لوازم آرایش یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های خانوم‌ها مخصوصا خانم‌های ایرانی می‌باشد. اما اینکه این لوازم آرایش را از کدام مرکز و با چه کیفیتی خریداری کنیم بسیار حایز اهمیت است. این‌که کمیت را فدای کیفیت نکنیم و از هرجایی خرید نکنیم نیز نکته‌ای است که باید به آن پرداخته شود. قطعا دست ‌فروش‌های مترو که فریاد می‌زنند سه تا رژ مدادی فقط 10 تومن!!!! ریمل فقط 5 تومن!!!! گزینه‌ی مناسبی برای خرید نیستند.  شاید شما بتوانید با مبلغی کمتر تنوع بیشتری از لوازم آرایشی را تهیه کنید؛ اما باید بدانید که این محصولات به طور مستقیم با سلامت شما در ارتباط هستند و باید در خرید آن‌ها دقت کنید. حتی لاک هم از طریق پوست و ناخن به بدن جذب می‌شود و می‌تواند سلامت شما را به خطر اندازد.

 

با ما همراه باشد تا مراکزی که میتوانید لوازم آرایشی مورد نیاز خود را با اطمینان خاطر بیشتری تهیه کنید به شما معرفی کنیم.

خیابان منوچهری

اگر از خانم‌های تهرانی سراغ یک خیابان برای خرید لوازم آرایش در تهران را بگیرید قطعا یکی از اصلی‌ترین گزینه‌ها‌ خیابان منوچهری تهران می‌باشد. این خیابان از اواسط خیابان سعدی شروع می‌شود. خیابان منوچهری برند‌های مختلف لوازم آرایشی را در خود جای داده که می‌توانید همه نوع لوازم آرایشی را با انواع قیمت‌ها در آن مشاهده کنید و با مقایسه‌ی قیمت‌ها لوازم آرایشی مورد نظرتان را تهیه کنید. همچنین برای دسترسی به خیابان منوچهری از طریق مترو می‌توانید در ایستگاه مترو سعدی پیاده شده و از سمت شرق وارد خیابان منوچهری شوید.

کوچه مروی

محله‌ی کوچه مروی هم از دیگر محله‌های تهران است که میتوانید برای خرید لوازم آرایشی سری به آنجا بزنید کوچه مروی از محله‌هایی است که از قدیم محل فروش لوازم آرایشی و بهداشتی بوده است. برای دسترسی به کوچه مروی از طریق مترو می‌توانید مترو پانزده خرداد پیاده شوید و پس از ده دقیقه پیاده‌روی در خیابان پانزده خرداد به خیابان ناصر خسرو و سپس به محله‌ی کوچه مروی که در سمت راست شما قرار دارد برسید. البته اگر اهل پیاده روی نیستید مسیر  بین ایستگاه مترو و خیابان ناصر خسرو را نیز می‌توانید با کالسکه یا ماشین های تهران قدیم طی کنید. همچنین می‌توانید در ایستگاه مترو امام خمینی نیز پیاده شده و پس از پانزده دقیقه پیاده‌روی در خیابان ناصر خسرو به کوچه مروی برسید.

بازار بزرگ تهران

اگر قصد خرید لوازم آرایشی به صورت عمده برای فروشگاه خود را دارید بازار بزرگ تهران واقع در جنوب تهران در محله‌ی پانزده خرداد یکی از اصلی‌ترین مراکز فروش لوارم آرایشی و بهداشتی به صورت عمده در تهران است که دسترسی به آن از طریق مترو پانزده خرداد بسیار آسان است.

 البته گاهی مغازه‌دارها ترجیح می‌دهند لوازم آرایشی مغازه خود را از بانه تهیه کنند. اگر شما هم مایل به این کار هستید باید از چند نفر که قبلا این کار را انجام داده‌اند پرس و جو کنید. گاهی قیمت‌های بانه تفاوت چندانی با قیمت‌های بازار بزرگ ندارند و تهیه آن‌ها از تهران به نفع شما خواهد بود.

 


کاربر

عالی