بهترین جیگرکی های تهران

بهترین جیگرکی های تهران در میدان بهمن قرار گرفته اند و شما می توانید برای نوش جان کردن کباب دل و جگر به یکی از بهترین جیگرکی های تهران مراجعه نمایید.
شنبه 3 آذر / 1 / 3360

بهترین جیگرکی های تهران

بهترین جیگرکی های تهران

یکی از بهترین و مورد علاقه ترین غذا های ایرانی کباب دل و جگر می باشد. این کباب ها به قدری لذیذ و پرطرفدار هستند که در جای جای تهران مغازه ها و رستوران های زیادی به ارائه آن ها می پردازند و فقط دل و جگر دارند.

در این مقاله قصد داریم تا در مورد بهترین جیگرکی های تهران اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم و تعدادی از بهترین جیگرکی های تهران را نیز برای شما معرفی کنیم.

                                                                                                                                                                                                         

مطالب مرتبط : 

بهترین و شیک ترین سفره خانه های تهران(آدرس+لوکیشن+تلفن+ساعت کار)

رستوران صبحانه در تهران

فست فود های شبانه روزی در تهران

بهترین کبابی های غرب تهران

                                                                                                                                                                                                         

بهترین جیگرکی

بهترین جیگرکی های تهران و جیگرکی میدان بهمن

قطعا و یقیناً بهترین جیگرکی های تهران در میدان بهمن قرار گرفته اند. این میدان از قدیمی ترین مکان هایی است که تهرانی ها برای گذراندن یک شب خوب با دل و جگر به آنجا می روند و دلی سیر دل و جگر نوش جان می کنند.

در داخل و اطراف این میدان شما می توانید تعداد زیادی از بهترین جیگرکی های تهران را بیابید. از رستوران های لوکس گرفته تا معمولی و سنتی همه آن ها فقط دل و جگر کباب می کنند و به میهمانان خود می دهند.

برای رفتن به میدان بهمن شما می توانید از مسیر های مختلفی به جنوب تهران بروید و در میدان بهمن یا همان میدان کشتارگاه سابق به بهترین جیگرکی های تهران برسید.

بهترین جیگرکی

بهترین جیگرکی های تهران و جیگرکی توچال

یکی دیگر از بهترین جیگرکی های تهران جیگرکی توچال می باشد که در خیابان دولت قرار گرفته است و در تمامی ساعاتی که باز است شلوغ می باشد و دلیل آن نیز استفاده از بهترین و تازه ترین مواد اولیه برای تهیه کباب ها می باشد.

این جیگرکی برای نشستن میهمانان فضا ندارد و برای همین نیز سفارش شما را در شینی به همراه مخلفات به شما تحویل می دهد و شما می توانید در ماشین و یا در کنار پیاده رو کباب خود را میل نمایید.

بهترین جیگرکی های تهران و شبزدگان

اهالی بالای شهر در منطقه قیطریه نیز می توانند در اطراف خود یکی دیگر از بهترین جیگرکی های تهران را بیابند و با رفتن به جیگرکی شبزدگان از نوش جان کردن کباب های آن لذت ببرند. این جیگرکی بیشتر محل تجمع و پاتوق ورزشکاران و هنرمندان معروف هست و همیشه نیز شلوغ می باشد.

پرسنل این جیگرکی بسیار با کلاس و کار بلد هستند و در صورت رفتن به آنجا بهتر است تا از مخلفات آن مانند ترشی و ... حتما نوش جان کنید. از مهم ترین نکات شبزدگان کیفیت بالای کباب های آن و تمیزی فوق العاده مجموعه می باشد.

بهترین جیگرکی های تهران و بهار نارنج

بهار نارنج یکی دیگر از بهترین جیگرکی های تهران است و اکثر افرادی که به دنبال جیگرکی خوب و درست و حسابی هستند آن را می شناسند و به آن سر زده اند. در این جیگرکی انواع کباب های دل، جگر، کوهان، بال سرو می شود.

کوهان یکی از بهترین کباب های این جیگرکی می باشد که با یک بار نوش جان کردنش عاشق آن می شوید. در سیخ های این جیگرکی کباب ها به صورت ترکیبی و خلاقانه ای چیده می شوند که حتی نگاه کردن به آن ها آدم را گرسنه تر می کند.

برای استفاده از بهترین جیگرکی های تهران بهتر است تا موارد زیادی را مد نظر قرار دهید و مهم ترین های این موارد نیز رعایت بهداشت و همچنین مواد اولیه تازه و با کیفیت است و در صورتی که این موارد رعایت نشود احتمال بروز بیماری و یا هر خطر دیگری نیز متصور می باشد. پس در انتخاب جیگرکی برای میل نمودن کباب بسیار دقت نمایید.