بهترین کبابی های غرب تهران

بهترین کبابی های غرب تهران را در خیابان اشرفی اصفهانی و منطقه فرحزاد می توان یافت. در بهترین کبابی های غرب تهران از مرغوب ترین گوشت ها و مواد اولیه برای طبخ غذا استفاده می شود
دوشنبه 5 آذر / 0 / 11042

بهترین کبابی های غرب تهران

بهترین کبابی های غرب تهران

در بین غذا های اصیل ایرانی تعدادی از آن ها بسیار معروف و لذیذ هستند و کم ترین ایرانی را می توان یافت که از آن ها نچشیده باشد و مزه اش زیر زبانش نمانده باشد. یکی از این غذا ها که از دوران ناصر الدین شاه رایج شد کباب می باشد. کباب ها به روش های مختلفی درست می شود و همه شان خوشمزه می باشند.

در این مقاله قصد داریم تا در مورد بهترین کبابی های غرب تهران صحبت نماییم و تعدادی از آن ها را نیز برای شما معرفی کنیم.

بهترین کبابی های غرب تهران

برای اینکه بدانید بهترین کبابی های غرب تهران کدامند می بایست موارد زیادی را مد نظر قرار دهید که از آن جمله می توان به نوع گوشت مورد استفاده، سر آشپز رستوران، مواد اولیه استفاده شده در کباب و ... اشاره کرد.

در ادامه تعدادی از بهترین کبابی های غرب تهران که در موارد ذکر شده سرآمد می باشند و طرفداران زیادی نیز دارند را برای شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین کبابی های غرب تهران

 

بهترین کبابی های غرب تهران و رستوران امپراطور

امپراطور در واقع یک رستوران سنتی بسیار شیک و زیبا است و از بهترین کبابی های غرب تهران نیز به شمار می رود. در انجا شما می توانید بهترین کباب های ایرانی را نوش جان نمایید. در تهیه کباب های این رستوران از بهترین نوع گوشت استفاده می شود.

علاوه بر کباب های خوشمزه امپراطور شما می توانید در زمان حضور خود در انجا از موسیقی زنده مجموعه نیز کمال بهره را ببرید و شب زیبا و شادی را برای خود داشته باشید. برای رفتن به رستوران سنتی امپراطور می توانید از طریق آدرس بلوار اشرفی اصفهانی، بالاتر از نیایش، کوچه چهارم، پلاک 2 به آن جا مراجعه کنید.

شماره تماس مجموعه نیز ۴۴۸۳۳۸۴۳-021 می باشد و شما می توانید از قبل نیز برای خود و میهمانانتان میز رزرو نماید.

بهترین کبابی های غرب تهران و رستوران کوچه باغ تهران

اگر در غرب تهران و در منطقه میدان آزادی زندگی می کنید و به دنبال یکی از بهترین کبابی های غرب تهران می گردید می توانید به رستوران کوچه باغ تهران بروید و از کباب های فوق العاده خوشمزه آن لذت ببرید.

این رستوران دارای دکوری کاملا سنتی و بسیار زیبا می باشد و موسیقی زنده آن می تواند اشتهای شما برای میل کردن کباب های داغ آن را بیشتر نماید. در این رستوران از بهترین گوشت ها و مواد اولیه برای طبخ کباب ها استفاده می شود.

رستوران کوچه باغ تهران در آزادی – خیابان جناح – بالاتر از خیابان گلاب – نرسیده به مرکز خرید گلدیس – قبل از فلکه دوم صادقیه – نبش کوچه خسرو واقع شده است و شما می توانید برای رزرو میز در این رستوران با شماره ۴۴۲۸۷۲۰۴-021 تماس بگیرید.

بهترین کبابی های غرب تهران

 

بهترین کبابی های غرب تهران و رستوران

یکی دیگر از بهترین کبابی های غرب تهران رستوران شکوفه است که در منطقه فرحزاد قرار گرفته است. این رستوران علاوه بر سنتی بودن و داشتن فضای سرسبز و بسیار زیبا دارای منوی غذای متنوع از غذا های ایرانی به خصوص کباب های مختلف می باشد.

در این رستوران برای تزیین محیط آن از تعداد بسیار زیادی از گل های متنوع استفاده شده است که این موضوع بر طراوت و تازگی محیط افزوده است. کباب های این رستوران از هر نظر بی نظیر می باشند و در تهیه آن ها نیز از بهترین و ترد ترین نوع گوشت استفاده می شود. آدرس رستوران شکوفه یادگار شمال به جنوب، ۱۰۰ متر پایین تر از خیابان فرحزاد است و شماره تماس آن نیز 22354962 -021 می باشد.

بهترین کبابی های غرب تهران و رستوران نان و نی

اگر برای میهمانی ها و یا قرار های عاشقانه و دو نفره خود به دنبال رستورانی دنج با کباب های ناب می گردید می توانید به رستوران نان و نی سری بزنید. در این رستوران انواع کباب ها سرو می شود و شما می توانید از قبل برای خود بخش وی ای پی را رزرو نمایید.

در این رستوران نیز شما می توانید در هنگام نوش جان کردن کباب های ایرانی به موسیقی زنده نیز گوش دهید و لذت ببرید. آدرس رستوران نان و نی اشرفی اصفهانی- چهاردیواری- شمال به جنوب لاین کندرو- جنب بانک پارسیان است و شماره تماس آن نیز ۴۴۸۳۰۰۱۵-021 می باشد.