فست فود های شبانه روزی در تهران

فست فود های شبانه روزی در تهران را می توان در مناطق مختلف یافت و از غذا های لذیذ آن ها نوش جان نمود. برای پیدا کردن فست فود های شبانه روزی در تهران می توانید از اینترنت استفاده نماید.
سه شنبه 6 آذر / 7 / 10356

فست فود های شبانه روزی در تهران

فست فود های شبانه روزی در تهران

شب های تهران یکی از زیباترین شب های دنیا می باشد مخصوصا وقتی که گرسنه باشی و هوس فست فود نیز کرده باشید. به دلیل اینکه باز بودن مغازه ها و رستوران ها بعد از 12 شب دردسر های زیادی دارد فست فود های شبانه روزی در تهران زیاد نمی باشد و آن دسته از فست فود های شبانه روزی در تهران نیز که مجوز های لازم را گرفته اند دارای کیفیت لازم نمی باشند.

در این مقاله می خواهیم تا تعدادی از فست فود های شبانه روزی در تهران که بهترین کیفیت ها را دارند و شما می توانید در هر زمان از شبانه روز به آن مراجعه و یک فست فود حسابی بخورید را برای شما معرفی کنیم.

فست فود های شبانه روزی در تهران و هپی برگر

یکی از اولین فست فود های شبانه روزی در تهران هپی برگر می باشد. این مکان در میدان توحید قرار گرفته است و در شب و وقتی آن حوالی خلوت می شود به راحتی می توان آن را با تابلوی بزرگش پیدا کرد. در این فست فود شما می توانید بهترین غذا ها و برگر ها را نوش جان نمایید و این مطلب نیز تایم خاصی ندارد و به صورت کاملا شبانه روزی می باشد.

برای رفتن به این فست فود شما می توانید به میدان توحید بروید و شخصا در رستوران نشسته و غذای خود را سفارش و میل کنید و یا با شماره های 66938135 و 66424475 تماس گرفته و غذا را سفارش و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

فست فود های شبانه روزی در تهران

 

فست فود های شبانه روزی در تهران و خانه همبرگر

یکی دیگر از فست فود های شبانه روزی در تهران که در منطقه شمال و سعادت آباد قرار گرفته است خانه همبرگر می باشد. این فست فود به صورت 24 ساعته می باشد و شما می توانید بعد از ساعت 24 با تماس با این رستوران غذای خود را سفارش و تحویل بگیرید.

البته خانه همبرگر در شب های ماه رمضان نیز به مشتریان خود سرویس و خدمات ویژه ای را ارائه می نماید که امتحان آن خالی از لطف نمی باشد.

فست فود های شبانه روزی در تهران و خیابان سی تیر

یکی دیگر از مسیر های که در آن فست فود های شبانه روزی در تهران زیاد می باشد خیابان سی تیر می باشد. در این خیابان رستوران ها و فست فود های سیار زیادی وجود دارند که به صورت 24 ساعته به ارائه خدمات مشغول می باشند.

این خیابان بین خیابان جمهوری و خیابان امام خمینی قرار گرفته است و از قدیم نیز محل و پاتوق افرادی بوده است که هوس غذا خوردن بعد از نیمه شب را داشته اند.

فست فود های شبانه روزی در تهران

 

فست فود های شبانه روزی در تهران و خیابان پیروزی

یکی دیگر از خیابان های که دارای فست فود های شبانه روزی در تهران می باشد خیابان پیروزی است. در این خیابان تعداد بسیار زیادی رستوران و فست فود قرار دارد که تعدادی از آن ها به صورت 24 ساعته می باشند و شما می توانید هم حضوری و هم غیر حضوری غذا های خود را تحویل بگیرید و میل نمایید.

البته در پیروزی مکان های سیار زیادی نیز وجود دارند که در آن ها انواع فست فود ها ارائه می شود و امتحان کردن آن ها نیز یکی دیگر از لذت های غذا های شبانه و دیروقت خواهد بود.

البته در داخل مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ نیز که به صورت 24 ساعته باز می باشند هم فست فود های زیادی قرار دارند که خدمات آن ها به صورت شبانه روزی می باشد و شما می توانید علاوه بر خرید در ساعات بعد از نیمه شب فست فود های مورد علاقه خود را نیز در آن جا میل نمایید.