لیست کترینگ های خوب تهران

کترینگ های خوب تهران در مناطق مختلف شهر وجود دارند و شما با یک سرچ ساده در اینترنت می توانید کترینگ های خوب تهران را پیدا کنید
چهارشنبه 7 آذر / 1 / 7153

لیست کترینگ های خوب تهران

لیست کترینگ های خوب تهران

افراد و خانواده ها در بعضی موارد حال و حوصله غذا دست کردن و یا وقت رفتن به رستوران را ندارند و در بیشتر این موارد سعی می کنند تا از غذای کترینگ ها استفاده نمایند. برای این منظور دانستن لیست کترینگ های خوب تهران می تواند کمک زیادی به این نوع از افراد بکند.

در این مقاله قصد داریم تا در مورد کترینگ های خوب تهران اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم و تعدادی از ان ها را نیز برای استفاده شما معرفی نماییم.

کترینگ های خوب تهران و عای قاپو

یکی از کترینگ های خوب تهران که تقریبا در منطقه شمال تهران قرار گرفته است کترینگ عالی قاپو می باشد. این کترینگ انواع غذا های ایرانی و سنتی را پخت و سرو می نماید و در کوتاه ترین زمان ممکن نیز درخواست غذای شما را ارسال و تحویل می نماید.

ادرس کترینگ عالی قاپو خیابان دیباجی جنوبی، کاووس شرقی، نبش گلنار است و برای تماس نیز می توان از شماره 021-22576595 استفاده نمود.

کترینگ های خوب تهران و کترینگ نون و نی

در منطقه سعادت اباد تهران نیز یک کترینگ فوق العاده به ارایه خدمات می پردازد و از کترینگ های خوب تهران می باشد. کترینگ نون و نی در خیابان سعادت آباد، بلوار علامه طباطبایی جنوبی، نبش خیابان 36 غربی، پلاک 36 واقع شده است.

در نون و نی شما می توانید انواع غذاهای ایرانی و مخصوصا خانگی را سفارش و در کوتاهترین زمان ممکن دریافت و نوش جان نمایید. شماره تماس کترینگ نون و نی 021-88684068 است.

کترینگ های خوب تهران و کترینگ طهرانی

کترینگ طهرانی یکی دیگر از کترینگ های خوب تهران است و در خیابان شریعتی قرار گرفته است. برای رفتن به این کترینگ می توانید از طریق خیابان شریعتی، بالاتر از خواجه عبدالله، جنب بانک پاسارگاد، پلاک931 به انجا بروید.

در این کترینگ نیز تمامی غذا های ایرانی با بهترین کیفیت طبخ و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. شماره تماس کترینگ طهرانی  021-22891630 می باشد و شما به راحتی با تماس با این شماره می توانید غذای خود را سفارش دهید.

کترینگ های تهران

کترینگ های خوب تهران و کترینگ اویسی

اگر به دنبال یکی دیگر از کترینگ های خوب تهران ان هم در منطقه شرق هستید می توانید از کترینگ اویسی استفاده نمایید و غذا های خوشمزه ان ها را که از مرغوب ترین مواد اولیه تهیه شده اند نوش جان نمایید.

کترینگ اویسی در خیابان سی متری نیروی هوایی، خیابان هشتم نیروی هوایی، کوچه رستگار صولتی، (8/43) نبش مسیل منوچهری قرار گرفته است و شما می توانید با استفاده از شماره تلفن                 021-77982576 غذای خود را سفارش دهید.

 کترینگ های تهران

کترینگ های خوب تهران و کترینگ نایب

در منطقه نیاوران  نیز یکی دیگر از کترینگ های خوب تهران با نام نایب قرار گرفته است که لذت غذا های ان را هیچ وقت نمی توان از یاد برد. این کترینگ روبروی جماران قرار گرفته است و به صورت تمام وقت در حال ارایه خدمت می باشد. شماره تماس کترینگ نایب 021-22298745 می باشد.

کترینگ های خوب تهران و کترینگ دایی

کترینگ دایی یکی دیگر از کترینگ های تهران است که در محدوده پاسداران قرار گرفته است. در این کترینگ نیز بهترین غذا های ایرانی یافت می شود و کیفیت ان ها نیز بی نظیر می باشد. ادرس و شماره تماس کترینگ دایی به ترتیب خیابان پاسداران، ابتدای خیابان دولت، نبش خیابان غیاثوند، پلاک 4 و 021-22571313 می باشد.

کترینگ های خوب تهران و کترینگ گلسان

کترینگ گلسان در منطقه شرق و در خیابان هنگام قرار گرفته است و شما می توانید در تمامی روز های هفته برای گرفتن غذا از ان با شماره تلفن021-77195854  تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به ادرس تهران خیابان هنگام، میدان الغدیر، جنب بانک مسکن مراجعه کنید.