رستوران بیستون

رستوران بیستون فرحزاد یکی از بهترین رستوران های این ناحیه می باشد و شما می توانید برای میل کردن یک وعده غذایی کامل و خوشمزه به این رستوران مراجعه کنید. در ادامه ما همه چیز را در رابطه با رستوران بیستون فرحزاد برای شما گفته ایم.
پنجشنبه 11 بهمن / 0 / 1521

رستوران بیستون

در این مقاله قصد داریم به بررسی رستوران بیستون در فرحزاد بپردازیم. این رستوران قدیمی به دلیل آن که در یکی از بهترین مناطق تهران واقع شده است طرفداران بسیاری را دارد و اولین انتخاب تهرانی‌ها و افرادی که برای گذراندن تعطیلات به تهران می‌آیند می‌باشد. هر آنچه که دوست دارید در رابطه با این رستوران تنوع غذاها و کیفیت آن‌ها بدانید در این مقاله خواهید یافت. پس همراه ما باشید.
موقعیت مکانی


در انتهای خیابان اشرفی اصفهانی و خیابان آبشار شما می‌توانید رستوران بیستون را ببینید. این رستوران در بهترین نقطه ناحیه پر رستوران فرحزاد واقع شده و شلوغی همیشگی این رستوران سنتی گواهی بر کیفیت آلی غذاها می‌باشد. هر روز شما می‌توانید از 11 ظهر الی 12 شب به رستوران بیستون مراجعه کنید و از غذاهای خوشمزه این رستوران لذت ببرید. اگر قصد برگزاری تولد و یا مراسمی را در رستوران بیستون دارید با شماره تلفن‌های این رستوران که در سایت رسمی‌اش ذکر شده است تماس حاصل کنید. اگر به دنبال یک فضای خصوصی برای نوش جان کردن غذا در رستوران بیستون فرحزاد هستید آلاچیق ها بهترین انتخاب‌اند، نگران سرمای هوا نباشید چرا که گرما تاب‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن فضای داخل آلاچیق ها را گرم می‌کنند. رستوران بیستون بزرگترین رستوران منطقه می باشد و برای پذیرایی هر تعداد میهان ظرفیت دارد.
 انتهای اشرفی انتهای سیمون بولیوار خیابان آبشار فرحزاد پلاک ۲ رستوران بیستون تهران
 
منو و غذاها در رستوران بیستون فرحزاد


رستوران سنتی بیستون انواع کباب‌ها و پلوها و حتی غذاهای دریایی مانند قزل آلا را سرو می‌کند و منوی غذایی این رستوران از تنوع بالایی برخوردار است. غذاها اکثراً برای یک نفر زیاد است و شما می‌توانید دونفره یک غذا را نوش جان کنید. قیمت غذاهای رستوران بیستون اکثراً مقرون به صرفه است. منوی نوشیدنی‌های رستوران بیستون شامل آب میوه‌های طبیعی و دمنوش های تازه می‌باشد. یکی از وجوه تمایز رستوران بیستون که موجب شده در هر زمانی شلوغ باشد دیزاین متفاوت غذاهای خوشمزه این رستوران است. برنج‌ها اکثراً به صورت قالبی سرو می‌شوند و ته دیگ یا ته چین کنار بیشتر غذاها وجود دارد. از منوی این رستوران شما می‌توانید انواع زیتون، سالاد، ماست، ترشی و سس را سفارش دهید. منوی غذایی این رستوران را می‌توانید در سایت رسمی‌شان مشاهده کنید و از آخرین قیمت‌ها باخبر شوید. در قسمت نوشیدنی‌ها و دمنوش ها شما شاهد تازه‌ترین و خوشمزه‌ترین نوشیدنی‌ها هستید و بعد از غذا می توانید یکی از این نوشیدنی های خوشمزه را برای کمک به هضم انتخاب کنید.

رستوران بیستون

 

 

رستوران بیستون

 

رستوران بیستون