رستوران نایب

رستوران نایب یکی از قدیمی ترین رستوران های استان تهران می باشد و همواره طرفداران بسیاری دارد. با توجه به سطح اقتصادی نسبتا بالای این رستوران در همه ی ساعات روز شلوغ است چرا که از کیفیت غذاهای خوبی برخوردار است
جمعه 12 بهمن / 0 / 1815

رستوران نایب

یکی از معروف‌ترین رستوران‌هایی که در سطح شهر تهران وجود دارد رستوران نایب می‌باشد. بیشتر افرادی که در تهران زندگی می‌کنند این رستوران می‌شناسند. حتی افرادی تز سایر نقاط ایران وقتی برای کاری به تهران سفر می‌کنند غذا خوردن در این رستوران را در لیست کارهایی که باید انجام دهند قرار می‌دهند. رستوران نایب پیشینه‌ای طولانی دارد و شما می‌توانید در ادامه با ما همراه شوید تا هر آنچه را که می‌خواهید در رابطه با این رستوران بدانید.

تاریخچه و شعب رستوران نایب وزرا

رستوران نایب یک رستوران موروثی می‌باشد و اولین بار در سال 1254 نایب غلامحسین بزرگ این خاندان نسبت به پخت و توزیع چلو کره با کباب در حمام خود پرداخت. پس از آن پسران این خاندان به پخت چلو کباب و ساخت رستوران‌های نایب وزرا روی آوردند. رستوران های نایب وزرا چندین شعبه در سراسر تهران دارند و به تازگی آپشن سفارش آنلاین را نیز در لیست خدمات خود قرار داده‌اند. رستوران نایب علاوه بر آن که غذاهای خوبی دارد پرسنل و کارکنانی دارد که به صورت حرفه‌ای و توسط نیروهای آموزش حرفه‌ای آموزش دیده‌اند تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند.

آدرس شعب:

شعبه یک: خیابان بهشتی، وزرا، نبش کوچه یازدهم تلفن: 88707272

شعبه دو: الهیه، انتهای مریم شرقی، خیابان شریفی منش، نبش فرشته، پلاک 16. تلفن: 26200200

برای رزرو مراسمات و برگزاری جشن‌ها باید از پیش نسبت به رزرو تلفنی و یا حضوری اقدام کنید.

رستوران نایب

غذاها ها و منوی رستوران نایب

همانطور که گفتیم شما می‌توانید در منزل خود و با کمک اپلیکیشن های معروف و معتبر غذاهای رستوران نایب را سفارش دهید و غذاها را با همان کیفیت و به صورت داغ درب منزل تحویل بگیرید.

منوی غذاهای رستوران به همراه لیست قیمت‌ها در ادامه برای شما آورده شده است و می‌توانید از طریق سایت رسمی این رستوران و یا صفحات مجازی نیز از قیمت‌ها با خبر شوید. در فضاهای مجازی مانند اینستاگرام می‌توانید تجربیات سایر مردم را نیز در رابطه با شعب مختلف رستوران نایب بخوانید. با توجه به این که کیفیت غذاها در این رستوران بسیار بالاست و این رستوران از پیشینه‌ای طولانی برخوردار است و به عبارت ساده‌تر به دلیل برند بودن سطح قیمت بالاتری نسبت به رستوران‌های هم رده خود دارد. توجه داشته باشید که رستوران نایب دارای بوفه پیش غذا نیز می‌باشد. قیمت غذاهایی که در دو شعبه الهیه و یا وزرا وجود دارند با یکدیگر متفاوت‌اند. قیمت‌هایی را که در سایت مشاهده می‌کنید با محاسبه ارزش افزوده و هزینه بسته بندی می‌باشند.

رستوران نایب

رستوران نایب

رستوران نایب