گام برگر

در این مقاله به یکی از فست فود هایی که توسط سلب ها تاسیس شده است یعین گام برگر هومن گامنو پرداخته ایم. برای انتخابی بهتر در گام برگر باما همراه شوید.
شنبه 13 بهمن / 0 / 1209

گام برگر

شاید شما هم در لیست معروف‌ترین رستوران‌ها که در فضاهای مجازی منتشر می‌شود نام گام برگر را شنیده باشید. گام برگر با دو شعبه متعلق به یک سلبریتی است و قصد داریم برای شما در رابطه با این فست فود مجهز توضیحاتی را ارائه کنیم. تا اگر شما قصد دارید این فست فود را برای شب‌های تعطیل، مراسمات و یا غذای فوری انتخاب کنید همه چیز را در رابطه با آن بدانید و با آگاهی کامل غذای مورد علاقه خود را نوش جان کنید.
نمایندگی ها و شعب گام برگر
گام برگر که توسط هومن گامنو خواننده و بازیگر تئاتر تاسیس شده است در مدت زمانی کوتاه به یکی از پرطرفدارترین رستوران‌های سطح شهر میان نوجوانان تبدیل شده است به طوری که در همین مدت کوتاه هومن گامنو دومین شعبه این فست فود را تأسیس کرد. یک شعبه در تهران و دیگری در کرج. شعبه تهران در یکی از بهترین مناطق تهران یعنی فرمانیه واقع شده است و دسترسی محلی خوبی دارد. و شعبه کرج در مهرویلا که ناحیه پر رفت و آمدی است. اولین شعبه‌ای از گام برر آغاز به کار کرد شعبه کرج بود و بعد از محبوبیت فراوان شعبه تهران تاسیس شد. گام برگر با توجه به دکوراسیون داخلی راحتی که دارد و منویی که تمامی سلیقه‌ها را در نظر گرفته است پتانسیل کافی را برای تبدیل شدن به پاتوق نوجوانان و جوانان و یا حتی بزرگسالان را داراست. از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد گام برگر می‌توان به حضور گامنو هنرمند محبوب مردمی اشاره کرد چرا که وی به فست فود گامنو اهمیت بسیاری می‌دهد و زمان زیادی را در گام برگر می‌گذراند تا با مشتریان و دوستان خود ارتباط مستقیم داشته باشد.
•شعبه ۱: کرج، مهرویلا میدان حافظ
۳۴۲۳۴۹۳۲
•شعبه ۲: تهران، چهارراه فرمانیه جنب برج آسمان ۲۶۴۵۴۲۳۵
 
منو و غذاهای گام برگر
گام برگر انتخاب اول خیلی از افراد است چرا که همانطور که از نامش پیداست برگرهای خارق العاده ای دارد اگر برای صرف یک وعده غذایی به گام برگر رفتید ما به شما هیولا برگر با سیب و پنیر و سالاد گاردن را پیشنهاد می‌کنیم چرا که از پر طرفدارترین موارد انتخابی مردم از منو گام برگر می‌باشد. در رستوران گام برگر شما صمیمیت فضا را احساس می‌کنید و با فضا انس می‌گیرید و اوقاتی خوش را در گام برگر با گامنو و کادر تشریفاتی خواهید گذراند. اگر برای اولین بار به گام برگر مراجعه کنید گام برگر به انتخاب دائمی شما تبدیل خواهد شد و دیگر نمی توانید از آن چشم پوشی کنید و دوستانتان را به این فست فود دعوت خواهید کرد.

گام برگر

گام برگر