آ اس پ

برج های خوشمره آ اس پ عنوان این مقاله است چرا که قصد داریم در آن به بررسی رستوران ها و کافه های این برج ها بپردازیم و ویژگی هایی که این رستوران ها را از سایر رستوران های سطح شهر متمایز کرده اند بررسی کنیم
یکشنبه 14 بهمن / 0 / 1271

آ اس پ

شاید شما هم اسم برج‌های ا اس پ را شنیده باشید. برنامه ریزی ساخت این برج‌ها در سال 1350 آغاز شده و در ابتدا قصد آن بود که این برج‌ها به مناطق مسکونی تبدیل شوند اما به تازگی این برج‌های 26 طبقه به مراکز خرید و شکم گردی تبدیل شده‌اند. در برج‌های آ اس پ شما شاهد رستوران‌های بیشماری هستید و می‌توانید انواع رستوران‌ها را در این برج‌ها مشاهده کنید. در این مقاله با ما همراه شوید تا مطالبی را در رابطه با رستوران‌ها و کافه‌های asp بدانید و یکی از آن‌ها را برای صرف غذا امتحان کنید.

فست فود

رستوران‌های آ اس پ

آ اس پ دارای رستوران با فضاهای مختلفی است. شما می‌توانید در خانه پیتزا اصیل‌ترین پیتزاهای آمریکایی را نوش جان کنید و یا در یک فست فود ایتالیایی پاستا ها و پیتزاهایی را با رسپی اصیل ایتالیایی نوش جان کنید.

در بخش دیگر می‌توانید در فرسکو جذاب‌ترین غذاهای فست فودی مانند فلافل و شنیسل و فیش‌اند چیپس را بخورید و بعد از آن در کافه لئون بهترین دسر ها و نوشیدنی‌ها را برای هضم غذا میل کنید. اگر قصد دارید یک بعد از ظهر شاعرانه را در برج‌های آ اس پ بگذارنید انتخاب‌های زبادی خواهید داشت کوکی چا و ماهور می‌توانند بهترین انتخاب برای این بعد از ظهر خارق العاده باشند. رستوران‌ها و فست فود هایی که در برج‌های آ اس پ هستند هر یک ویژگی منحصر به فرد و یا ابتکار ویژه‌ای دارند که ما قصد داریم در ادامه به بررسی این خلاقیت‌ها برای شما بپردازیم.

آدرس برج‌های مشهور مجتمع مسکونی کوی نوبنیاد ونک در منطقه ۶ شهرداری تهران؛ ضلع شمالی برج بین‌المللی تهران و بزرگراه حکیم؛ ضلع غربی بزرگراه کردستان؛ ضلع شرقی بلوار آزادگان؛ ضلع جنوبی خیابان ایران‌شناسی؛ شمال غربی محله یوسف‌آباد؛ جنوب محله شیراز؛ جنوب شرقی شهرک والفجر می‌باشد و شما به آسانی می‌توانید به این برج‌ها دسترسی داشته باشید.

فست فود

 

رستوران‌ها و خلاقیت در آ اس پ

در مترو شما می‌توانید رسپی مخصوص خود را داشته باشید به عنوان مثال میزان پنیر در ساندویچ ها و یا نوع نان انتخابی در هر برگر و ساندویچ ئقیقا مطابق میل شما خواهد بود.

در رستوران چینی و شرقی لاکی دراگون شما می‌توانید هر قدر که دوست دارید غذای خود را روی اجاق‌های سر میز گریل کنید و کاملاً شخصی سازی در این رستوران ینی اعمال شده است. در واسابی نیز غذاهای چینی و تایلندی و ژاپنی سرو می‌شوند و دستور پخت آن‌ها همواره مطابق معیارهای بین المللی است. در کافه گراف نیز شما خوشمزه‌ترین دمنوش ها و کوکی‌ها ها را در شاعرانه و هنرمندانه‌ترین فضا خواهید یافت.

فست فود