فست فود فیگتی لواسان

قست فود فیگتی که در لواسان واقع شده است از مشهور ترین رستوران های این ناحیه می باشد. در این مقاله به برسی موقعیت مکانی و منوی فیگتی پرداخته ایم.
دوشنبه 15 بهمن / 1 / 2518

فست فود فیگتی لواسان

شاید شما نیز از آن دسته افراد باشید که دوست دارند غذای خود را در محیطی میل کنند که هوای خوب و چشم اندازی عالی داشته باشد. ما در این مقاله رستوران و فست فود فیگتی را به شما معرفی خواهیم کرد. را که با تمامی رستوران‌هایی که تا به حال معرفی کردیم تفاوت‌های بسیاری دارد با ما همراه شوید تا غذای خود را فیگتی لواسان و در یک آب و هوای خوب نوش جان کنید

فست فود فیگتی لواسان

موقعیت مکانی فیگتی

تهران، لواسان، بلوار امام خمینی، بعد از سه راه پیام، کوچه رز، پلاک دو، طبقه چهارم، کافه رستوران فیگتی

در بالا آدرس کافه رستوران فیگتی را مشاهده می‌کنید. فیگتی یکی از فست فود های تازه تاسیس در لواسان می‌باشد که به دلیل موقعیت مکانی خوبی که دارد در کوتاه‌ترین زمان ممکن بیشترین طرفداران را به خود اختصاص داده است. اگر دوست دارید در زمستان در فضای آزاد غذا میل کنید و نگران سرما هوا هستید فیگتی می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد چرا که آلاچیق های فیگتی دارای گرماتاب می‌باشند که دمای هوا را برای شما متعادل می‌کنند و شما می‌توانید با خیالی آسوده در این فست فود فیگتی غذا نوش جان کنید و از هوای آزاد لذت ببرید. نکته‌ای که در رابطه با فست فود فیگتی به شما پیشنهاد می‌کنیم انتخاب این رستوران برای ناهار و یا عصرانه می‌باشد چرا که در این بازه‌های زمانی می توانید از منظره و ویوی این رستوران لذت ببرید. موقعیت مکانی مناسب نیز یکی دیگر از عواملی بوده که به محبوبیت فیگتی افزوده است.

فست فود فیگتی لواسان

تنوع در منوی فیگتی

منوی رستوران فیگتی را نیز می‌توان یکی از دلایل پیشرفت این رستوران دانست. در منوی فیگتی شما شاهد پنیر کبابی هستید که از محبوب‌ترین‌های منو می‌باشد را که رستوران‌های اندکی این پنیر را سرو می‌کنند. پیتزاهای ایتالیایی فیگتی با توجه به نازک بودن و پر پنیر بودن خود می‌توانند به انتخابی دائم برای شما تبدیل شوند و شما از خوردن آن‌ها غرق لذت شوید. دیزاین غذاها در فیگتی نیز از تنوع بالایی برخوردارند و بر اشتهای شما می‌افزایند. استفاده از ویپ و یا قلیان الکتریکی نیز از دیگر مزیت‌های این کافه برای نسل جوان به شمار می‌رود و در فضای باز می‌توانند از این دستگاه استفاده کنند.

برخورد مناسب کارکنان فیگتی و بازه زمانی کوتاه میان زمان سفارش و تحویل غذا نیز از مزیت‌های این رستوران است. به طور کلی می‌توان گفت که اگر شما یک بار فیگتی را برای صرف غذا انتخاب کنید، فیگتی به انتخاب دائم شما بدل خواهد شد.

فست فود فیگتی لواسان