نمایش جزیر لانگولیو

نمایش جزیر لانگولیو از 16 مرداد تا 10 شهریور هر روز به غیر از شنبه ها از ساعت 17:30 در سالن آمفی تاتر فرهنگسرای ابن سینا .
شنبه 28 مرداد / 0 / 254

نمایش جزیر لانگولیو

نمایش جزیر لانگولیو از 16 مرداد تا 10 شهریور هر روز به غیر از شنبه ها از ساعت 17:30 در سالن آمفی تاتر فرهنگسرای ابن سینا به روی صحنه می رود.
جزیره لانگولیو داستان پسربچه ایی است که علی رغم اصرار مادر قصد درس خواند ندارد. او شبی در خواب می بیند ملوان یک کشتی بزرگ است و در جزیره ایی به نام لانگولیو گیر افتاده. او تلاش می کند که با کشتی خود از آن جزیره نجات دهد اما چون سواد خواندن و نوشتن نداشته هر با با مشکلی مواجه می شود و ...
جزیره لانگولیو یک نمایش شاد و موزیکال ویژه گروه سنی خردسال است. نویسنده این نمایش کیومرث قنبری و کارگردانان آن امیررضا توکلی و حمید ندیمی هستند. در این نمایش اکرم عبدلی، امیررضا توکلی، سعید تقوی و حمید ندیمی ایفای نقش می کنند. از دیگر نمایش های این کارگردان می توان «سفر به شهر قصه ها»،  «زردک و خانم کوچیک» و «خرگوش کوچولو و آبنبات هویچی» اشاره کرد.
علاقه مندان برای تماشای این نمایش می توانند به فرهنگسرای ابن سینا واقع در شهرک قدس، خیابان ایران زمین شمالی مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتربا شماره تلفن های 8-88366366 تماس حاصل فرمایند.