بهترین و ارزان ترین بازارهای کیف و کفش در تهران (آدرس و دسترسی)

اگر به دنبال خرید کفش با کیفیت ولی با قیمت ارزان می گردید می توانید به بازارهای اصلی و قدیمی تهران مراجعه کنید. این بازارها تنوعی بیشمار از انواع کیف و کفش های زنانه، مردانه و بچگانه دارند.
چهارشنبه 29 خرداد / 3 / 19008

بهترین و ارزان ترین بازارهای کیف و کفش در تهران (آدرس و دسترسی)

در شرایط اقتصادی فعلی جامعه بسیاری از خانواده ها ترجیح میدهند کیف و کفش اعضا خانواده را از تولیدی ها و مراکز اصلی ان تهیه کنند تا قیمت مناسب تر و ارزان تری داشته باشد.

مخصوصا خرید کفش مناسب برای بچه ها کار دشواری است چرا که کودکان در حال رشد در مدت کوتاهی قبل از آنکه کفش آسیب ببیند یا حتی کمی کهنه شود باید به دلیل تغییر سایز پا عوض شود.

بسیاری نیز دوست دارند کفش های بیشتری داشته باشند ولو به قیمت ارزان. همه اینها باعث می شود که افراد زیادی در تهران به دنبال بازار کیف و کفش ارزان بگردند.

مطالب مرتبط: 

مراکز فروش ارزان لباس زنانه در تهران

مرکز خرید لباس مجلسی ارزان در تهران

مراکز خرید لوازم آرایش در تهران

در ادامه بهترین و مناسب ترین بازارهای کیف و کفش معرفی می شوند:


 

ابتدا 2 بورس اصلی و قدیمی تهران را معرفی می کنیم و سپس سراغ مراکز کیف و کفش تهران در هر منطقه می رویم.

 

بازار کیف و کفش باغ سپهسالار

 

بازار کیف و کفش  باغ سپهسالار در خیابان صف که از خیابان های منشعب  جمهوری است و نزدیک ایستگاه مترو سعدی قرار دارد، واقع شده است.

به جرات می توان گفت که در این بازار می توان به راحتی و در کمترین زمان متنوع ترین کیف و کفش ها را دید و انتخاب کرد. از کفش های چرم گران قیمت تا کفش های چرم مصنوعی ارزان قیمت .  

از ابتدای خیابان صف تا انتهای آن در هر دو طرف مغازه ها و مجتمع های کیف و کفش فروشی قرار دارند. مغازه های ابتدایی بیشتر مدل های مجلسی میفروشند . سمت راست خیابان هم بیشتر مغازه های کیف و کفش چرم هستند.

در سپهسالار هم کیف و کفش زنانه هم کیف و کفش مردانه هم کیف و کفش بچه گانه عرضه می شود. همه نوع سبکی هم پیدا می شود از کفش کتانی تا چرم های مجلسی.

در این بازار قیمت ها بسیار مناسب و نسبت به بقیه نقاط شهر ارزان تر هستند .

 

بازار کیف و کفش فردوسی

این بازار بورس اصلی انواع کفش و کیف چرم است، در خیابان فردوسی قرار دارد و می توانید در ایستگاه مترو سعدی پیاده شوید. درست است که جنس چرم قیمت بالایی دارد اما برای کسانی که می خواهند چرم بپوشند و پول زیادی بابت برند آن پرداخت نکنند کفش ها و کیف های بسیار خوبی پیدا می شود . این خیابان هم مانند باغ سپهسالار نسبت به بقیه نقاط تهران قیمت های ارزان تر و محصولات متنوع تری دارد و دامنه انتخاب شما بسیار زیاد است.
 

دیگر بازارهای کیف و کفش تهران با قیمت ارزان

 

مرکز خرید بوستان

اگر در منطقه پونک زندگی می کنید می توانید مناسب ترین قیمت کیف و کفش را در مجتمع بوستان واقع در میدان پونک پیدا کنید.

در این مجتمع تعداد زیادی مغازه کیف و کفش مردانه و زنانه و بچه گانه با سبک های اسپرت ، راحتی و مجلسی وجود دارد.

دسترسی به این مجتمع از طریق خط بی آر تی دانشگاه علوم و تحقیقات امکان پذیر است.

 

مرکز خرید میلاد نور

اگر در غرب تهران ساکن هستید متنوع ترین مدل های کیف و کفش با قیمت های ارزان تر از سایر مراکز خرید در همین منطقه را در مجتمع میلاد نور می توانید ببینید. البته ارزان قیمت بودن کیف و کفش های میلاد نور قابل مقایسه با سپهسالار نیست.

دسترسی به این مجتمع از طریق تاکسی هایی است که از مناطق مختلف به مقصد میدان صنعت کار می کنند.

 

مرکز خرید قائم

اگر در شمال تهران و در منطقه تجریش زندگی می کنید مناسب ترین قیمت های کیف و کفش را مغازه های پاساژ قائم ارائه می دهند. این قیمت ها نسبت به سایر فروشگاه های کیف و کفش تجریش مناسب تر هستند.

 

بازار هفت حوض نارمک

اگر ساکن شرق تهران هستید و نمی خواهید مسافت زیادی را تا فردوسی و سپهسالار طی کنید، پیشنهاد ما هفت حوض است. فروشگاه های کیف و کفش این خیابان بسیار شبیه خیابان سپهسالار هستند. به دلیل نزدیکی این خیابان به تعدادی از تولیدی های کیف و کفش قیمت های ارزان تری دارند.


 

ولیعصر

اگر در محدوده مرکز تهران خرید می کنید و به دنبال کفش و کیف ارزان هستید می توانید سری به خیابان فردوسی بزنید. به میدان ولیعصر بروید و به سمت بالا و تقاطع فاطمی حرکت کنید. انواع مدل ها و قیمت ها در این محدوده قرار دارند. از کالاهای لوکس تا کالاهای ارزان قیمت.

 

صادقیه

در منطقه صادقیه، فلکه اول و فلکه دوم صادقیه مناسب ترین قیمت ها را برای خرید دارد. شما می توانید از مترو صادقیه استفاده کنید. حتما به پاساژ گلدیس و پردیس سر بزنید.


کاربر

خوب است ولی سفارشی نیست