مانتو شیک در تهران از کجا بخریم؟ 

به غیر از هفت تیر از کجا مانتو شیک با قیمت مناسب بخریم؟
شنبه 29 تیر / 0 / 9679

مانتو شیک در تهران از کجا بخریم؟ 

در شهر تهران پوشاک و لباس همه جا و با هر مدل و قیمتی پیدا می شود. گاهی این تنوع و گستردگی به قدری زیاد است که افراد سردرگم تر می شوند. بهتر است از همین ابتدا بدانید که تنها بورس مانتو در تهران فقط هفت تیر نیست. 

شاید سوال اصلی هر خانمی این باشد که مانتو خوب و شیک با قیمت مناسب از کجا بخرم؟ 

در تهران کجا مانتو مجلسی متفاوت می فروشند؟ 

از کجا مانتو مناسب محل کار و دانشگاه بخریم؟ 

بورس مانتو فروشی در تهران کجاست؟ 

از کجا مانتو خنک و تابستانی بخرم؟ 

به غیر از هفت تیر از کجا می توانم مانتو بخرم؟

 

ما به شما کمک می کنیم تا بتوانید برای هر خریدی به بازار اصلی و معتبر آن مراجعه کنید و وقتتان تلف نشود. 

 

اگر به دنبال مرکز خرید مانتو ارزان هستید بهتر است ابتدا به بازار بزرگ، پاساژ رضا، مراجعه کنید. اصولا قیمت ها در پاساژ رضا نسبت به بقیه مراکز خرید در تهران مناسب تر است. 

 

اگر فرصت رفتن به خیابان 15 خرداد را ندارید و ساکن غرب تهران هم هستید می توانید با مترو به  صادقیه بروید. مجتمع گلدیس جزء آن دسته از مجتمع های خریدی است که انواع لباس و پوشاک با تنوع خوب و مدل های جدید با قیمت مناسب در آن پیدا می شود. 

 

در همان حوالی می توانید کمی بالاتر به مجتمع تجاری تیراژه بروید و از بیشمار فروشگاه های لباس و مانتو زنانه و دخترانه دیدن کنید. 

 

در میدان پونک می توانید از مجتمع تجاری بوستان استفاده کنید. بازه قیمت ها در این مجتمع بسیار مناسب و مقرون به صرفه هستند. 

 

مجتمع میلاد نور و مجتمع پالادیوم از دیگر مجتمع های به روز در غرب تهران واقع در شهرک غرب هستند. شما تمام ایام سال در این دو کجتمع میتوانید شیک ترین و جدیدترین مدل های مانتو را با قیمت های متوسط خریداری کنید. ضمن اینکه در پایان هر فصل نیز حراج های فوق العاده ای دارند که می توانید از فرصت های حراج هم استفاده کنید. 

 

در محدوده ونک و اسد آبادی به پاساژ آسمان بروید. در اطراف میدان ونک بیشمار فروشگاه های مانتوفروشی وجود دارد که در اکٍر آنها تمامی مدل ها طبق مد روز بوده و تنوع رنگ بالایی هم دارند. قیمت مانتو در این منطقه متوسط است. 

 

اگر گذرتان به تجریش افتاد حتما به پاساژ تندیس و پاساژ قائم سر بزنید. در این پاساژها انواع مغازه های کیف و کفش و مانتو فروشی با قیمت های مناسب وجود دارد که دامنه انتخاب شما را گسترده تر می کند. 

 

در محدوده فاطمی می توانید ضلع جنوبی میدان فاطمی را به عنوان مقصد خرید مانتوی خود انتخاب کنید. فروشگاه های مانتو در این منطقه کارهای بسیار زیبا و خاصی را ارائه می دهند. 

 

مانتو فروشی های خیابان ظفر همیشه مدل های جدید و به روز با قیمت های متنوعی دارند. عموما مانتو ها در این فروشگاه ها مزون دوز یا ترک هستند 

 

در منطقه قیطریه مزون ونیسا در بلوار اندرزگو جزء بهترین مزون هاست. شما می توانید مدل مورد نظرتان را آماده بخریم یا سفارش دهید. کیفیت دوخت و پارچه در این مزون عالی است. 

 

امروزه اکثر فروشگاه ها و مزون های لباس به خصوص مانتو فروشی ها پیج اینستاگرام برای نمایش محصولاتشان دارند. می توانید قبل از مراجعه حضوری در اینستاگرام جست و جو کنید.