دوره آموزشی و رویداد آموزشی معتبر از کجا پیدا کنیم؟

زمانی که دنبال کارگاه و دوره های آموزشی مدیریتی ، هنری، اقتصادی، تکنولوژی و .... می گردیم با انبوهی از آگهی ها مواجه می شویم که تحقیق درباره تک تک آنها و چک کردن مداوم آنها کار بسیار وقت گیر و سختی است. شاید هم خودتان قصد برگزاری ورکشاپ دارید و نمیدانید چطور و کجا این کار را انجام دهید. پس بهترین روش تحقیق و پیدا کردن بهترین رویدادها چیست؟
یکشنبه 6 مرداد / 0 / 820

دوره آموزشی  و رویداد آموزشی معتبر از کجا پیدا کنیم؟

کارگاه آموزشی به رویدادهای آموزشی کوتاه‌مدتی گفته می‌شود که با هدف آموزش تعدادی از افراد با موضوعی خاص برگزار می‌شوند. 

کارگاه ها و دوره های  آموزشی اغلب برای رفع کمبودهای آموزش و پرورش ویا ارتقاء مهارت های افراد و توسعه توانایی های آنان برگزار می شود . 

این رویدادها و دوره ها محدوده گسترده ای را  دربرمی گیرند از آموزش های هنری تا توسعه مهارت های مالی و ورزشی. 

در برخی مواقع از این رویدادها،دوره ها و کارگاه های آموزشی به عنوان  ورکشاپ نام برده می شود. 

یک ورکشاپ آموزشی باید مشخصاتی از قبیل تعامل، تفکر پویا،ساخت تیم و حل مساله را ایجاد کند، به همین دلیل برنامه‌ریزی صحیح آن بسیار مهم است.

دوره های آموزشی راهکاری عالی برای بسیاری از افرادی  است که علاقه مند به یادگیری بیشتر در خصوص یک مهارت و یا رشته مورد نظر هستند. 

گذراندن یک دوره آموزشی مزایای زیادی دارد. از جمله این که می توانید مهارت هایی که در مدرسه یا دانشگاه هیچگاه آموزش نمی دهند را یاد بگیرید. در ورکشاپ ها می توانید آموزش ها را بصورت عملی تمرین و پیاده سازی کنید. 

علاوه بر اینها انتخاب زمان و روز شرکت در آنها نیز تا حدودی به عهده خودتان است. می توانید در هر یک از دوره ها را که برای شما از نظر زمانی مناسب تر است شرکت کنید یا منتظر دوره های آتی بمانید. 

 

اما ورکشاپ ها و دوره های آموزشی معتبر را از کجا پیدا کنیم؟ 

چطور از جدیدترین کارگاه های آموزشی با خبر شویم و چگونه بدون زحمت و دردسر ثبت نام کنیم؟ 

شما می توانید بطور سنتی شماره تماس آموزشگاه ها یا مدرسان را داشته باشید و از آنها پرس و جو کنید. می توانید هر روز به سایت چندین موسسه سر بزنید تا از اخبار برگزاری رویداد ها و دوره های آموزشی باخبر شوید. 

مطمئنا بین ده ها سایت و آموزشگاه سردرگرم می شوید و باید وقت بسیار زیادی را صرف جست و جو و  تحقیق کنید. امروزه در عصر تکنولوژی و در تمام دنیا سایت ها و پلتفرم هایی تهیه شده اند که سامانه جامع اطلاع رسانی برگزاری دوره ها و ورکشاپ های آموزشی هستند.

در ایران نیز سایت های اطلاع رسانی برگزاری بهترین رویدادهای آموزشی شروع به کار کرده اند،  شما با یک بار ورود به این سایت ها می توانید از بین ده ها مورد ورکشاپ و رویداد های آموزشی و با تنظیم تاریخ و موضوع مورد نظرتان به راحتی لیستی از متناسب ترین دوره های آموزشی معتبر را داشته باشید.

  همچنین به راحتی می توانید کلیه اطلاعات لازم دوره آموزشی مورد نظر را بخوانید و در صورت تمایل به صورت آنلاین و کاملا امن ثبت نام کنید. 

از دیگر مزایای اینگونه سایت های مرجع می توان به امکان مقایسه رویدادها و ورکشاپ های مختلف اشاره کرد. امکان مقایسه قیمت، مشاهده آدرس، چک کردن امکانات و تاریخ برگزاری و  سرفصل های آموزشی نیز وجود دارد. 

حتی خود شما هم می توانید در صورتی که قصد برگزاری دوره آموزشی، رویداد یا ورکشاپ را دارید در این سایت ها ثبت نام کنید و پس از احراز هویت و مراحل امنیتی اقدام به برگزاری کلاس های آنلاین یا آفلاین خود نمایید. 

این گونه سایت های مرجع اکنون در بسیاری از موضوعات پرکاربرد دیگر مانند اطلاع رسانی قیمت بلیط هواپیما و خرید آن ، معرفی فروشگاه های انواع کالا همراه با قیمت آنها، معرفی هتل ها و نقد و بررسی آنها با امکان رزرو و…. نیز  طراحی شده اند. 

در صورتی که قصد دارید برای اوقات فراغت خود یا توسعه مهارت هایتان در رویداد های آموزشی هنری، اقتصادی ، مدیریتی، ورزشی و … شرکت کنید، حتما قبل از ثبت نام رویدادهای مشابه را مقایسه کنید و بهترین انتخاب را انجام دهید.