مرکز خرید لباس بچه گانه در تهران

 خرید لباس بچه گانه و لباس نوزادی در تهران از هر خرید دیگری سخت تر است. در همه نقاط تهران و در همه مجتمع ها، مال ها و پاساژها پوشاک بزرگسال به سادگی در همه مدل و قیمت پیدا می شود، اما لباس بچگانه اینطور نیست.  هر کس بسته به بودجه ای که دارد و هزینه ای که می خواهد انجام دهد به دنبال فروشگاه یا مراکز خرید لباس بچگانه  متناسب با خود می گردد. 
یکشنبه 13 مرداد / 1 / 20506

مرکز خرید لباس بچه گانه در تهران

 خرید لباس بچه گانه و لباس نوزادی در تهران از هر خرید دیگری سخت تر است. در همه نقاط تهران و در همه مجتمع ها، مال ها و پاساژها پوشاک بزرگسال به سادگی در همه مدل و قیمت پیدا می شود، اما لباس بچگانه اینطور نیست. 

 

هر کس بسته به بودجه ای که دارد و هزینه ای که می خواهد انجام دهد به دنبال فروشگاه یا مراکز خرید لباس بچگانه  متناسب با خود می گردد. 

عده ای ترجیح می دهند لباس بچگانه مارک و برند بخرند، عده ای هم به لباس بچه گانه ایرانی اعتماد دارند. 

 

اما کجا، با چه قیمتی، چه نوع لباس بچه گانه ای می توان پیدا کرد ؟ 

 

معروف ترین و قدیمی ترین راسته و مرکز فروش لباس بچه گانه در تهران که احتمالا عده زیادی آن را می شناسند، خیابان بهار است. 

 

خیابان بهار 

 خیابان بهار یک خیابان بلند است که از تقاطع خیابان انقلاب مغازه‌های لباس بچه در آن شروع می‌شوند. در فروشگاه‌های خیابان بهار کفش و لباس بچه گانه  از سن نوزادی تا نوجوانی وجود دارد. در این خیابان می‌توانید همه نوع لباس بچه گانه ای پیدا کنید؛ هم لباس خارجی مارک‌ و برندهای معتبر هم لباس ایرانی با قیمت مناسب.

ساعت آغاز به کار این فروشگاه ها از 8:30 صبح تا 9 شب است اما زودتر از ساعت 10:30 صبح برای خرید به بهار نروید چون مغازه ها باز نیستند.

محدوده قیمت : در این خیابان از لباس نوزادی و وسایل سیسمونی تا لباس نوجوان به سادگی پیدا می شود. البته در نظر داشته باشید که قیمت ها در این خیابان نسبتا بالا می باشند. 


 

بازار ۱۵ خرداد

 پاساژ مهتاش- مرکز خرید لباس بچه گانه زیر 2 سال 

همانطور که می دانید و در سراسر ایران معروف است، بازار بزرگ تهران مرکز اصلی و مهم اکثر صنف ها و تولیدی ها می باشد. برای خرید لباس بچه گانه هم می توانید به بازار بزرگ تهران مراجعه کنید و در آنجا سراغ پاساژ مهتاش را بگیرید تا راهنماییتان کنند. 

محدوده قیمت مناسب است. 

 

پاساژ رضایی یا پاساژ  پاساژ هفت طبقه

یکی از پاساژهای بازار بزرگ تهران است که در راسته بچه گانه فروشی قرار دارد. در این پاساژ برای همه رده های سنی لباس کودک پیدا می شود. 

محدوده قیمت مناسب است. 

 

پاساژ تهرانچی 

در خیابان 15 خرداد و بازار بزرگ تهران در نزدیکی پاساژ کویتی ها در پاساژ تهرانچی می توانید لباس های بچه گانه متنوع با قیمت مناسب پیدا کنید. 


 

خیابان جمهوری 

پاساژ همایون 

در خیابان جمهوری که به بورس لباس هم معروف است پاساژهایی قراردارند که انواع لباس زنانه، مردانه و بچه گانه را عرضه می کنند. در نزدیکی پاساژ معروف شانزلیزه پاساژی وجود دارد با نام همایون که کاملا به فروش لباس کودک اختصاص دارد. محدوده قیمت پاساژ همایون مناسب و مقرون به صفحه است.  

اگر به دنبال بازار بسیار ارزان تر از بقیه مراکز می گردید به عبدل آباد یا فروشگاه آقابزرگ بروید. 

 

بازار عبدل آباد 

بازار عبدل آباد در جنوب تهران قرار دارد. بازار عبدل آباد قیمت های مناسب سیسمونی را ارائه می دهد. برای خرید ارزانترین کالسکه و کریر و لباس و … نوزاد می توانید به عبدل آباد سر بزنید. 

 

فروشگاه آقا بزرگ 

فروشگاه آقا بزرگ در  خيابان شهيد رجايى بعد از بيمارستان هفت تير نرسيده به باقرشهر-بعد از خيابان انبار نفت قرار دارد. 

در این فروشگاه انواع وسایل نوزادی و سیسمونی، لباس بچه گانه، اسباب بازی و سرویس خواب کودک به فروش می رسید و قیمت های بسیار پایینی دارد. 


 

گاندی 

گاندی مناسب خریدهای گران قیمت و برند است. در این قسمت حتی می توانید اکسسوری مخصوص کودکان نیز تهیه کنید. کیفیت پارچه و چاپ و دوخت لباس های بسیار خوب می باشد . 


 

سنایی

در قسمتی از میدان سنایی چندین فروشگاه بزرگ و معتبر بچه گانه فروشی و سیسمونی فروشی قرار دارد که محصولات با قیمت های بالا و کیفیت خوب عرضه می شوند . 


 

مجتمع تجاری شاپرک، مرکزی مخصوص کودکان

با ورود به این مرکز دیگر خانواده ها مجبور به گشت و گذار بی نتیجه برای کودکانشان نخواهند بود. 

این مرکز دارای امکاناتی مثل مرکز خرید لباس و سیسمونی، مرکز روانشناسی، آموزشگاه بازیگری کودکان، باشگاه ورزشی مادر و کودک، شهربازی مهارتی حرکتی و مکانیکی، مرکز استعدادیابی و تندرستی، اتاق شیردهی مادر و کودک و فودکورت با غذاها و نوشیدنی های سالم است.

مجتمع شاپرک با ساختمانی ۹ طبقه، پارکینگ اختصاصی در زیرزمین هم دارد.