مرکز خرید مدرن الهیه تهران در جردن 

الهیه از ابتدا جز مناطق لوکس و لاکچری تهران قلمداد می شد و بسیاری از  اولین ساختمان ها، مجتمع ها و مراکز لوکس در این منطقه ساخته شدند. مرکز خرید مدرن الهیه که در سال 1390 در جردن افتتاح شد نمادی از لوکس ترین معماری مدرن روز بود و تا کنون نیز جزء بهترین های معماری تجاری است . 
سه شنبه 15 مرداد / 1 / 2135

 مرکز خرید مدرن الهیه تهران در جردن 

تعداد مراکز خرید بزرگ تهران روز به روز بیشتر می شود و هر روز یک مجتمع نوظهور دیگر بهره برداری یا افتتاح می شود. اکنون در اکثر مناطق 22 گانه تهران مال ها و مراکز خرید مدرنی سربرافراشته اند و خرید کردن را برای قشر متوسط بالا و بالا راحت تر کرده اند. قشر ضعیف جامعه اما همچنان از امکانات جدید بی بهره اند. 

الهیه از ابتدا جز مناطق لوکس و لاکچری تهران قلمداد می شد و بسیاری از  اولین ساختمان ها، مجتمع ها و مراکز لوکس در این منطقه ساخته شدند.

مرکز خرید مدرن الهیه که در سال 1390 در جردن افتتاح شد نمادی از لوکس ترین معماری مدرن روز بود و تا کنون نیز جزء بهترین های معماری تجاری است . 

مرکز خرید مدرن الهیه تهران در مدرس شمالی، خیابان الهیه قرار گرفته است. برای دسترسی به پاساژ مدرن الهیه می‌توانید از طریق اتوبان مدرس، خیابان فرشته و بلوار آفریقا مسیر خود را انتخاب  کنید.

 

اگر نگران جای پارک ماشین در آن منطقه شلوغ و پرترافیک هستید اصلا نگران نباشید، چرا که مرکز خرید الهیه شامل 4 طبقه پارکینگ با گنجایش 218 خودرو می باشد. که بخشی از این پارکینگ به صورت vip در نظر گرفته شده است. 

مرکز خرید مدرن الهیه جمعا 12 طبقه دارد که 4 طبقه آن پارکینگ، 4 طبقه اداری، 1 طبقه تاسیسات و 3 طبقه تجاری تشکیل شده است. 

 

معماری مرکز خرید مدرن الهیه 

طراحی خاص، آبنماها، دکوراسیون، آسانسور شیشه‌ای، نقاشی‌های بسیار ویژه روی سقف و دیوارها، کفپوش مجلل، لوسترهای گران‌قیمت و… این مجموعه بسیار خاص و بینظیر است. 


 

کافه معروف  ویکولو در مرکز خرید الهیه 

کافه ویکولو در بالکن مرکز خرید مدرن الهیه قرار دارد. این کافه به دکوراسیون و دیزاین سبک اروپایی بسیار دلنشین و زیباست. ضمن اینکه منو آن از کیفیت بالایی برخوردار است. 

 

قیمت رهن و اجاره مغاره در مرکز خرید مدرن الهیه 

 

تمامی مراکز خرید معتبر و بزرگ شرایط خاصی برای واگذاری مغازه به علاقمندان دارند. شرایط مرکز خرید مدرن الهیه نیز بسیار خاص و ویژه است. تمامی کالاها و محصولات شما باید خارجی و برند باشند و از درجه کیفیت بالایی برخوردار باشند. کالاهای متوسط و معمولی جایی الهیه ندارند. همچنین برند شما نباید تکراری باشد. 

علاوه بر همه اینها کلیه واحدهای مرکز خرید الهیه پر بوده و باید در نوبت بمانید. 

 

قیمت رهن و اجاره مغازه در مرکز خرید الهیه در سال 97 بین 220 تا 440 میلیون تومان رهن و بین 20تا 30 میلیون اجاره ماهیانه بود. در سال 98 با توجه به تورم پیش آمده این قیمت ها تا سه برابر افزایش داشته اند. 


 

متراژ مغازه های مرکز خرید مدرن الهیه

مرکز خرید الهیه مغازه متراژ پایین ندارد و متراژ آن از 140 متر شروع می شود و تا 250 متر هم دارد. 


 

صاحب امتیاز مدرن الهیه کیست ؟ 

صاحب امتیاز مرکز خرید مدرن الهیه رضا فرخی می باشد که به صورت هیئت مدیره ای اداره می شود. 

 

برای خرید از مدرن الهیه چقدر بودجه لازم است؟ 

شما برای خرید یک لباس معمولی کمتراز  2 میلیون تومان نباید در نظر بگیرید . 

 

آدرس اینستاگرام مرکز خرید مدرن الهیه 

modern.elahiyeh