مرکز خرید گالریا ولنجک تهران

یکی از بهترین و زیباترین مراکز خرید تهران در شمال شهر مرکز خرید گالریا است. 
پنجشنبه 17 مرداد / 0 / 1088

مرکز خرید گالریا ولنجک تهران

یکی از بهترین و زیباترین مراکز خرید تهران در شمال شهر مرکز خرید گالریا است. 

مجموعه تجاری گالریا دارای زمینی به مساحت ۳۱۹۵.۵۰ متر مربع، ۱۵ طبقه جنوبی و ۱۷ طبقه شمالی را داراست که مجموعه تجاری دارای ۸ طبقه زیر همکف و ۷ طبقه بالای همکف که ۵طبقه آن دارای واحد های تجاری با مجموعه ۵۵ واحد و ۲ طبقه غذایی شامل رستوران منحصر به فرد در طبقه ۶ به مساحت ۱۱۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده و ۵۸۰ متر مربع تراس با سقف متحرک می‌باشد. فودکورت با مجموعه غذاهای بین المللی شامل ایتالیایی، ایرانی، ترکی، برگر، آسیایی مجموعاً ۸ واحد غذایی در طبقه پنجم می‌باشد.

 

ساختمان شمالی نیز دارای ۱۰ طبقه زیر همکف و ۶ طبقه بالای آن می‌باشد که این دو مجموعه در امتداد یکدیگر قرار گرفته اند و از طریق رمپ پارکینگ در طبقه منفی ۵با یکدیگر ارتباط دارند. مجموعه زیربنای ساختمان شمالی و تجاری ۴۰۵۱۱.۸۳ متر مربع می‌باشد.

 

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد گالریا استفاده از متریال خاص از جمله سنگ های تراورتن درجه ۱ صادراتی به کشور های مختلف و استفاده از ابزار دستی و کلاسیک در بدنه و استفاده از سنگ های گرانیت ایتالیایی با کیفیت بسیار بالا و سنگ های واترجت منحصر به فرد در طبقه همکف و همچنین استفاده از برند KONE فندلاند و ایتالیایی در تمامی آسانسور ها و پله برقی ها می‌باشد.


 

معرفی لوستر اختصاصی مرکز خرید گالریا

یکی از جاذبه های دیدنی گالریا، لوستر منحصر به فرد مجتمع است که بزرگترین لوستر دست ساز خاورمیانه با ارتفاع ۳۱.۸ متر و عرض ۲.۵ متر از جنس فلز ضد زنگ با آبکاری مشکی و گوی های طلایی رنگ از جنس برنج براق درجه یک می‌باشد، ساخت این شاهکار هنری سه ماه به طول انجامیده است. این اثر هنری عظیم توسط شرکت هلندی brand van egmond به صورت یک مجسمه و به سبک آرت دکو برگرفته از طبیعت طراحی و ساخته شده است.

 

تعداد پارکینگ‌ها: ۵۵۰ دهنه در ۸ طبقه

بهره گیری از سیستم هوشمند BMS و صرفه جویی در مصرف انرژی

مدیریت هوشمند پارکینگ

۵۵ واحد تجاری با مساحت ۴۵۲۶ متر مربع

 

آدرس:

شمیرانات، ولنجک، کامران،انتهای خ سیزدهم شرقی،پ۵


 

 ساعت کاری مرکز خرید گالریا 

 

واحدهای تجاری

 

شنبه تا پنجشنبه ۱۰:۳۰ الی ۲۳

 

جمعه ها و روزهای تعطیل : ۱۱ الی ۲۳

 

 فودکورت: ۱۱:۳۰ الی ۲۳:۳۰

 

واحد های کافی شاپ: ۸:۳۰ الی ۲۳:۳۰

 

  تلفن امور مشتریان: ۰۲۱۲۲۱۷۵۰۴۰

 

www.galleriatehran.ir