بهترین رستوران های تهران برای مهمانی خانوادگی

اگر قصد دارید برای یک مناسب خاص مانند شام عقد محضری، اعیاد مذهبی، ولیمه و …. یک مهمانی شام ترتیب دهید مسلما امکان این کار در منزل نیست.  از طرفی پیدا کردن یک رستوران قابل اعتماد و با کیفیت نیز کار راحتی نیست. وقتی می خواهید یک شب هزینه کنید و آن هم نه یک هزینه کم استرس محیا کردن بهترین ها مدام فکرتان را مشغول می کند. 
یکشنبه 27 مرداد / 0 / 2627

بهترین رستوران های تهران برای مهمانی خانوادگی

اگر قصد دارید برای یک مناسب خاص مانند شام عقد محضری، اعیاد مذهبی، ولیمه و …. یک مهمانی شام ترتیب دهید مسلما امکان این کار در منزل نیست. 

از طرفی پیدا کردن یک رستوران قابل اعتماد و با کیفیت نیز کار راحتی نیست. وقتی می خواهید یک شب هزینه کنید و آن هم نه یک هزینه کم استرس محیا کردن بهترین ها مدام فکرتان را مشغول می کند. 

 

در این مقاله می خواهیم به شما یک لیست پیشنهادی از معتبرترین رستوران های تهران مناسب مهمانی های خانوادگی ارائه دهیم. 

 

1- رستوران شاندیز 

یکی از لاکچری ترین و بزرگ ترین رستوران های شمال شهر تهران است که پاتوق افراد سرشناس و بزرگ است. اگر مهمانی رسمی و سطح بالایی داشتید و تصمیم به برگزاری با شکوه آن دارید این رستوران تمیز، شیک و لاکچری را از دست ندهید. 

 

2- رستوران 5 ستاره اسفندیار جردن 

 این رستوران مناسب مهمانی های خانوادگی است که موسیقی زنده هم جزء برنامه هایشان می باشد. تنوع غذایی زیاد، کیفیت بالا، برخورد مناسب پرسنل، تمیز و مرتب بودن سالن و خدمات دهی منظم همگی از مزایای این رستوران می باشد. 

 

3-  رستوران باشگاه پذیرایی باشگاه ونک 

این مجموعه دارای چند سالن، باغ و رستوران برای پذیرایی است. شما می توانید با توجه به سلیقه مهمانان و سبک میهمانی خانوادگیتان  از رستوران سالنی استفاده کنید یا باغ رستوران آن را رزرو کنید . 

 

4- رستوران بولوار

در بلوار کشاورز یک هتل با سابقه وجود دارد که در قسمت همکف یک رستوران بزرگ و شیک دارد. در این رستوران انواع غذاها سرو می شود و محیط شیک و تمیزی دارد. 

 

5- رستوران نایب 

یکی از قدیمی ترین و معروف ترین رستوران های تهران است که چندین شعب دارد و مناسب مهمانی های خانوادگی است. متناسب با منطقه سکونت خود یکی از شعب آن را انتخاب کنید و از قبل برای تعداد مهمانانتان رزرو کنید. 

 

6- رستوران ارکیده 

رستوران ارکیده در اوایل خیابان الوند قرار دارد و شامل سه بخش برای انواع سلیقه ها است. بخش های مختلف به وسیله پارتیشن جدا شده است. تنها مزیتی که این رستوران ندارد موسیقی زنده است. 

 

7- رستوران رفتاری 

این رستوران نیز شعب مختلفی دارد از قیطریه تا بام لند چیتگر و بیشتر روی غذاهای کبابی و ایرانی تمرکز دارد. اکثر افرادی که به این رستوران مراجعه کرده اند از فضای شیک و برخورد پرسنل بسیار راضی هستند. این رستوران نیز برای مهمانی های خانوادگی پیشنهاد می شود.