رستوران روکا

چهارشنبه 6 شهریور / 0 / 1460

رستوران روکا

تا حالا شده در جایی بلندتر از برج میلاد غذا بخورید و کل تهران زیر پای شما باشه؟

اگر دوست دارید در فضایی وقت بگذرونید که بتونید همزمان با خوردن غذا و یا همنشینی با دوستاتون مکانی باشید تا بتونید کل شهر رو ببینید و تو یکی از ارتفاعات بلند تهران باشید پس این مقاله رو دنبال کنید.

در فصل زمستون نوشیدن یک چای دلچسب و یا چشیدن تلخی قهوه ای داغ اون هم در اون سرما و تماشای منظره ی درختان خالی از برگ حس زیبا و دلنشینی هست.
حس اینکه از ارتفاعی بلند بتونی شهر رو ببینی و و به دیدن این منظره زیبا بشینی و گاهی همزمان با اون با بهترین های زندگیت وقت بگذرونی غیر قابل وصف هست.‌‌
خوشبختانه رستوران شیشه ای روکا این فرصت رو برای شما به وجود آورده که بتونید تو یکی از زیباترین منظره های شهر تهران لحظات خوبی رو تجربه کنید.

تنوع غذایی

روکا بر اساس باور بعضی یک رستوران بین المللی هست چرا که در این رستوران غذاهای کشور های مختلف سرو میشود. بسیاری چنین عقیده ای دارند که روکا به دلیل سرو برخی از غذاها یک رستوران مکزیکی هست با این تفاوت که در این رستوران شما میتونید طعم واقعی غذاهای مکزیکی رو بچشید. همچنین سرو برخی از غذاهای ایتالیایی مخصوصا پاستا های مختلف و خوشمزه نکته ی قابل توجه و جالبی هست.

شاهکار بینظیر روکا اینجاست که در روکا غذاهای گریل شده هم سرو میشود و این موضوع طرفداران زیادی رو جذب این کافه رستوران کرده.

همچنین از روکا میشه به عنوان یک کافه هم نام برد؛چرا که با منوی بسیار کاملی از نوشیدنی ها و کیک های خوشمزه پذیرای شماست.

فضای بزرگ و هیجان انگیز

این کافه رستوران با ظرفیت پذیرایی 200 نفر و دکوراسیون و برخی از ویژگی های خاص بهترین ها رو برای شما به ارمغان اورده. به طور مثال تراس این رستوران دارای تکنولوژِی گرمایش از کف هست که در فصل زمستان باعث مطبوع شدن هوای اون محل میشه.
این رستوران دارای دو بخش فضای داخلی و بیرونی هست که دیوارهای فضای داخلی اون کاملا به صورت شیشه ای هست و شما میتونید از منظره بیرون لذت ببرید.

منوی رستوران روکا

سوپ روز ، سیب زمینی مخصوص روکا ، ناچوز ، بال مرغ بوفالو ، تنپورای میگو ، تنپورای سبزیجات ، ملنزانه ، نان سیر ، فیله ، مرغ ، میگو ، روکا چیمی چنگا ، برگر مکزیکی ، چیز برگر مکزیکی ، مرغ برگر مکزیکی ، اسپاگتی پومودورو ، فیوزلی پریماورا ، پاستا دیاولا ، پنه آلا پولو ، پنه آلفردو ، لازانیا گوشت ، فیله استیک گوساله ، استیک سینه مرغ ، شاه میگو، ران مرغ ، ماهی فصل ، استیک.مرغ.میگو ، کباب فیله ، کباب مرغ

انواع سالاد

سالاد سرآشپز ، سالاد سزار ، سالاد یونانی ، سالاد گردو ، سالاد سبز ، سالاد سبزیجات

ساعت کاری 

این کافه رستوران از ساعت 10 صبح تا 11 شب پذیرای شماست.

آدرس

تهران، محله تجریش، میدان دربند (مجسمه)، بالای آسانسور تله اسکی

شماره تماس

۲۲۷۵۳۹۸۰