برگزاری نمایشگاه کتاب ازدواج آسمانی در خاوران

نمایشگاه کتاب با عنوان ازدواج آسمانی به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) در فرهنگسرای خاوران برپا می شود.
یکشنبه 29 مرداد / 0 / 1389

برگزاری نمایشگاه کتاب ازدواج آسمانی در خاوران

به گزارش روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه 15، حسین قلاوند از گشایش نمایشگاهی با عنوان «ازدواج اسمانی»، روز دوشنبه 31مرداد ماه در کتابخانه فرهنگسرای خاوران خبر داد.

حسین قلاوند با بیان این مطلب که این نمایشگاه به مناسبت اول ذی الحجه؛ سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) و در راستای ترویج ازدواج آسان برگزار می شود، گفت: سالروز ازدواج این دو بزرگوار، فرصت مناسبی برای ارتقای سطح آگاهی جوانان و نوجوانان با ملاک‌ های ازدواج از دیدگاه اسلام و ائمه معصومین (ع) است.

وی ادامه داد: در نمایشگاه ازدواج آسمانی منتخبی از کتاب‌ های موجود با موضوعات مختلف از جمله: ازدواج، زندگی حضرت زهرا و امام علی ع و... در معرض نمایش عموم قرار گرفته و فروش آن به صورت نیم بها عرضه می شود.

علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند روز سه شنبه 31مرداد ماه از ساعت 10 به آدرس فرهنگسرای خاوران واقع در میدان خراسان، خیابان خاوران، سه راه هاشم آّباد مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 33015423 تماس بگیرند.