فرهنگسرای شفق

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای شفق؛ گسترش محاسن و فضایل اخلاقی با تمرکز بر اخلاق عمومی و خصلت های محوری، تقبیح رذایل و مفاسد اخلاقی به منظور کاهش رفتارهای غیر اخلاقی در سطح شهر و ...جهت غنی سازی اوقات فراغت خانواده ها از جمله اهداف این برنامه است .
یکشنبه 29 مرداد / 0 / 1736

فرهنگسرای شفق

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای شفق؛ گسترش محاسن و فضایل اخلاقی با تمرکز بر اخلاق عمومی و خصلت های محوری، تقبیح رذایل و مفاسد اخلاقی به منظور کاهش رفتارهای غیر اخلاقی در سطح شهر، تحکیم نهاد خانواده با توجه به کاربرد فضایل اخلاقی در خانواده، فعال نمودن، ظرفیت های بالقوه کانون های مردم نهاد و مراکز مشارکتی سازمان، فعال شدن فرهنگسراها در روزهای جمعه، جهت غنی سازی اوقات فراغت خانواده ها از جمله اهداف این برنامه است .
برنامه«آدینه ها عیدند» با برگزاری برنامه هایی چون پویش کتابخوانی و برپایی غرفه هایی چون نمایشگاه کتاب، مشاوره و روانشناسی، طب سنتی، بازی های فکری و گروهی، شاهنامه خوانی، صنایع دستی و سنتی، کارگاه آموزش بازی های شادزی به همراه بازدید از نگارخانه شفق میزبان شهروندان است.
«آدینه ها عیدند» در قالب جشنواره تابستانی تهران در سال 96 با رویکرد تاکید بر فضایل اخلاقی، خانواده و تکریم زندگی اجرا می شود.
علاقه مندان جهت حضور در برنامه یاد شده به فرهنگسرای شفق واقع در خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی، خیابان21 بوستان شفق مراجعه فرمایند.